Producenci


Lista zgód, pełne treści

Pełna treść zgód składanych podczas Zamówienia:

1. Zgoda na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę działającą pod nazwą SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w (35-021) Rzeszowie przy ul. Langiewicza 18, w celu realizacji zamówienia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, sprostowania, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania.

2. Akceptacja warunków zwrotu towarów:

Nie podlegają zwrotowi towary: a. wymagające przechowywania w określonych przez producenta warunkach; b. tracące swoje właściwości w przypadku otworzenia opakowania; c. zamówione przez Sprzedawcę wg specyfikacji dostarczonej przez Kupującego, co obejmuje zarówno towary o cechach indywidualnych wyprodukowane na zamówienie Kupującego, jak też towary o nietypowych cechach określonych przez Kupującego.

3. Chcę wystawić opinię o sklepie:

W celu wysłania drogą elektroniczną ankiet badających satysfakcję klientów z dokonanych zakupów w sklepie w ramach programu „Zaufane Opinie” wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych, w tym adresu e-mail oraz informacji o dokonanym zakupie w sklepie www.suez.com.pl, spółce Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182 oraz ich przetwarzanie przez Ceneo.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium