Lakier asfaltowy Silver Primer® Szybki Lakier SBS z płynnym aluminium

Dostępność: dostępny
Czas na spakowanie: 24 godziny
Cena brutto: 218,79 zł 218.79
Cena netto: 177,88 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Lakier asfaltowy z płynnym aluminium Silver Primer® Szybki Lakier SBS 

Zakres stosowania:

• stare zniszczone gonty bitumiczne,

• zniszczone pokrycia z papy asfaltowej,

• bitumiczne płyty faliste,

• obróbki dachowe i pokrycia wykonane z blachy

Sposób stosowania:

Podłoże powinno być czyste i suche – należy usunąć wszystkie elementy zmniejszające przyczepność. Wszelkie większe pęknięcia, ubytki i nierówności w pokryciu bitumicznym należy obowiązkowo wypełnić Siplast Szpachla® Szybka Izolacja SBS. Prace należy wykonywać w temperaturze powyżej +10°C.

PRZED MALOWANIEM NALEŻY DOKŁADNIE WYMIESZAĆ ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA. NALEŻY MIESZAĆ AŻ DO OSIĄGNIĘCIA JEDNOLITEJ SREBRNEJ STRUKTURY, BEZ WIDOCZNYCH ZŁOTYCH PASEMEK. OKRESOWO NALEŻY MIESZAĆ TAKŻE W CZASIE MALOWANIA.

W zależności od struktury oraz rodzaju powierzchni Silver Primer® Szybki Lakier SBS można nanosić metodą natrysku dynamicznego, wałkiem lub pędzlem. Na powierzchniach dachów płaskich zalecane jest krycie wałkiem, a w miejscach trudno dostępnych pędzlem. Na powierzchniach dachów stromych: gonty, płyty bitumiczne – najlepsze efekty krycia uzyskuje się metodą natryskową. Wałek lub pędzel należy prowadzić pojedynczym ruchem z góry na dół, rozprowadzać równomiernie na podłożu, nie powodując zacieków. Sposób krycia: jedna cienka warstwa. Całkowity czas utwardzenia lakieru wynosi 48 h godzin.

Nie stosować w czasie opadów atmosferycznych czy też mgły. Nie rozcieńczać i nie podgrzewać produktu. W przypadku konserwacji starych pokryć bitumicznych ICOPAL zaleca systemowe rozwiązanie za pomocą płynnej kauczukowej membrany SBS z dodatkiem bitumu Siplast Dach® Szybka Izolacja SBS oraz Silver Primer® Szybki Lakier SBS z 6-letnią Imienną Gwarancją Jakości. Po naniesieniu Siplast Dach® Szybka Izolacja SBS po 3 dniach (optymalnie po 7 dniach) powinno się nałożyć warstwę szlachetnego aluminium Silver Primer® Szybki Lakier SBS. Optymalna temperatura aplikacji to od +10°C do +20oC. W przypadku renowacji obróbek blacharskich zaleca się przed malowaniem zagruntowanie powierzchni roztworem Siplast Primer® Szybki Grunt SBS w celu uzyskania jednolitej powierzchni.

Wydajność: od 0,1 do 0,4 l/m2 dla jednej warstwy w zależności od stanu i rodzaju powierzchni oraz metody i temperatury aplikacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w zakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony .

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium