Zgodnie z misją firmy, którą jest przekazywanie profesjonalnej wiedzy na temat hydroizolacji oraz szerzenie dobrej kultury wykonawczej, wykonujemy usługi doradztwa technicznego oraz prowadzimy nadzór nad wykonywanymi izolacjami. Kontaktując się z doradcami, możesz współpracować z nami w zakresie doradztwa.

W trosce o dobro Twojej inwestycji, wykonamy dla Ciebie:

 

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie hydroizolacji z długoletnim doświadczeniem, dlatego opinie, ekspertyzy i technologie, które oddajemy w ręce  naszych klientów, to gwarancja profesjonalizmu i rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki długoletniej pracy oraz studium setek przypadków i problemów, z jakimi borykają się przyszli budowniczy domów, będący w trakcie budowy, remontujący, wykonawcy czy inwestorzy, doradcy Suez są w stanie opracowywać trwałe i skuteczne technologie izolacji fundamentów, piwnic, dachów płaskich, balkonów i tarasów. 

Wszystkim inwestorom, którzy sami mierzą się z tematem zaizolowania domu, udzielimy wsparcia poprzez nadzór prowadzonych prac. Polega ono na kompleksowej, merytorycznej opiece naszego doradcy na każdym etapie wykonywania izolacji, dzięki czemu zyskujesz pewność profesjonalnego wsparcia. Jeśli chcesz wykonać izolacje domu - czy to samodzielnie czy zleciłeś prace ekipie wykonawczej i potrzebujesz skonsultować się co do jakości i technologii wykonania -  nadzór nad wykonywanymi izolacjami jest dla Ciebie!

Co zyskasz współpracując z nami?

  • Prawidłowo dobrany i wykonany system hydroizolacji fundamentów
  • Trwały i szczelny dach płaski, taras, balkon
  • Oszczędzisz czas i pieniądze
  • Otrzymasz merytoryczne wsparcie na każdym etapie prac
  • Zapewnisz sobie i Twoim najbliższym bezpieczny i zdrowy dom na lata

Więcej informacji na temat produktów doradczych znajdziesz tutaj:

Zapraszamy do kontaktu:

 

Dominik Szela

T: 693 625 182

E: dominik@suez.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium