Filtry
Dostępność

 

Generalne wykonawstwo dachów płaskich

Skuteczne izolacje Twojego domu

Szukasz wykonawcy, który posiada zarówno wiedzę budowlaną jak i z zakresu hydroizolacji? Dobrze trafiłeś! Z przyjemnością zajmiemy się izolacją Twojego tarasu lub dachu w technologii EPDM, PVC lub papowym.

Zaproś nas na swoją budowę. Opowiedz, jak ma wyglądać twój wymarzony taras, albo dach. A może twój pomysł jest niekonwencjonalny? Zastanawiasz się, czy pokryć dach zielenią, albo obok tarasu planujesz oczko wodne? Niezależnie od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, hydroizolacje pomogą ci zadbać o trwałość każdego pomysłu. Zaproponujemy ci najlepsze rozwiązanie i dobierzemy odpowiednie materiały. Potem ty możesz zająć się innymi sprawami, a my zrobimy wszystko tak, jak sobie wymarzyłeś. Bądź spokojny, bo warunki naszej współpracy już na początku zostaną jasno określone. Także potem, kiedy już nasi specjaliści opuszczą budowę, możesz mieć pewność, że przez długie lata ani oni, ani inni robotnicy nie będą musieli pojawiać się u ciebie by naprawiać błędy. Naszych ekspertów możesz za to, za kilka lat zaprosić na kawę. Chętnie wypiją ją z tobą na tarasie, który nadal będzie wyglądał tak, jak po zakończeniu budowy.

Pamiętaj, że do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość. Opieramy się na naszym długoletnim doświadczeniu. Kochamy to, co robimy - oto cały sekret naszych skutecznych izolacji!

Co zyskasz współpracując z nami?

  • zyskasz trwałe i skuteczne izolacje
  • unikniesz błędów
  • zyskasz prawidłowo dobrany system izolacyjny
  • profesjonalną obsługę
  • jasno określone warunki współpracy
  • gwarancje 
  • dzięki Suez nie musisz znać się na wykonawstwie - nadzór nad wykonaniem i weryfikacja prac jest po stronie SUEZ, który jest gwarantem na budowie

 Dowiedz się więcej o zasadach współpracy z nami. Zadzwoń do:

Marcin Horodecki

T: 533 327 205

e: marcin@suez.com.pl

Tomasz Szczepański

T: 515 305 205

e: tomasz@suez.com.pl

Kamil Wolanin

T: 573 568 356

e: kamil@suez.com.pl 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium