Bezpieczne zakupy

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Producenci
Filtry
Dostępność

Wartości Suez Izolacje Budowlane

Wartości naszej organizacji są drogowskazami dzięki którym możemy realizować misję firmy i pomagają nam utrzymywać wyznaczony kierunek działań. W procesie ich wyznaczania  brali udział wszyscy członkowie zespołu. Realizowanie misji firmy w oparciu o wyznaczone wartości to podstawa działań nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz naszej organizacji w relacjach z klientami i kontrahentami.  

  • ROZWÓJ 

Rozwój jednostki, zespołu jak i całej organizacji to podstawa naszego działania. Ciągle zdobywamy nowe umiejętności i udoskonalamy te, które już mamy. Pracujemy ze swoimi kompetencjami zarówno miękkimi jak i twardymi. Cały czas dążymy do osiągania coraz to wyższego poziomu skuteczności działania, efektywności działań wewnątrz firmy oraz swojego zasięgu w Polsce.

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Czujemy się odpowiedzialni za organizację, którą tworzymy, zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Działania podejmowane każdego dnia wykonywane są rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. To konsekwencja w działaniu i poczucie odpowiedzialności za decyzje towarzyszą wszystkim procesom firmowym. Przykładamy dużą uwagę do profesjonalizmu wykonywanych działań. Robimy wszystko, aby nie zawieść oczekiwań naszych klientów, którzy wiedzą, że mogą nam zaufać.

  • WSPÓŁPRACA

Naszą współpracę rozumiemy jako sumę naszej pracy, która przewyższa swoją efektywnością sumę pracy pojedynczych członków zespołu. Wierzymy, że nasz potencjał jest wypadkową naszych indywidualnych doświadczeń, osobowości, stanów i odczuć uczestników. Potencjał ten uruchamia się, gdy stajemy się jednym organizmem i dążymy zgodnie do osiągnięcia wspólnego celu. Dlatego wierzymy, że każdy członek zespołu jest potrzebny i ważny oraz szanujemy to, że każdy jest inny. Ważne są dla nas bliskie relacje, dlatego na co dzień pomagamy sobie, inspirujemy siebie nawzajem i przywiązujemy uwagę do wzajemnej komunikacji.

  • WIEDZA

Stawiamy na doświadczenie, ciągłe poszerzenie i doskonalenie swojej wiedzy oraz jej zastosowanie  w realiach biznesowych i praktycznych na budowie. Na co dzień dzielimy się wiedzą na temat skutecznych, trwałych i sprawdzonych hydroizolacji, ponieważ ważne jest dla nas podnoszenie świadomości rangi hydroizolacji w budownictwie.

  • KREATYWNOŚĆ

Pomysłowość i twórczość to cechy, których używamy na co dzień przy wyborze rozwiązań hydroizolacyjnych oraz w codziennej pracy wewnątrz firmy. Nie trzymamy się standardowych rozwiązań. Jeżeli widzimy taką potrzebę, działamy nieschematycznie. Z ogromnym entuzjazmem podchodzimy do codziennych wyzwań. To co robimy jest dla nas siłą napędową, paliwem do podejmowania dalszych wyzwań.

 

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium