do kasy suma: 0,00 zł

skontaktuj się z doradcą

515 305 505, 606 505 205

Bezpieczne zakupy

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Producenci
Przyczyny zawilgocen

 

Pierwszy krok do pozbycia się wilgoci, to zdiagnozowanie przyczyny

Walka z pojawiającą się wilgocią na ścianach powinna zacząć się od zbadania przyczyny jej pojawienia się. Przyczyną może być źle działająca wentylacja, niewłaściwa izolacja cieplna lub przeciwwodna budynku.

Przy nieprawidłowo działającej hydroizolacji należy zdiagnozować źródło jej nieszczelności oraz dobrać odpowiednią technologie naprawy. Do tego celu niezbędne są odpowiednie pomiary.

Przyczyny Przyczyny 2

Podczas oględzin budynku, w którym problem występuje, dokonujemy pomiarów oraz wykonujemy odpowiednią dokumentację zdjęciową. Następnie opisujemy nieprawidłowości wraz z podaniem odpowiednich norm do których się odnosimy. Wyciągamy wnioski z zastanego stanu rzeczywistego i proponujemy zalecenia dotyczące pozbycia się problemu wilgoci. Opcjonalnie przekazujemy zalecenia wykonawcze wraz z podaniem parametrów materiałów niezbędnych do użycia i uwag dotyczących wykonania.

Przyczyny zawilgoceń - współpraca

Podczas oględzin budynku, w którym problem występuje, dokonujemy pomiarów oraz wykonujemy odpowiednią dokumentację zdjęciową. Następnie opisujemy nieprawidłowości wraz z podaniem odpowiednich norm do których się odnosimy. Wyciągamy wnioski z zastanego stanu rzeczywistego i proponujemy zalecenia dotyczące pozbycia się problemu wilgoci.Opcjonalnie przekazujemy zalecenia wykonawcze wraz z podaniem parametrów materiałów niezbędnych do użycia i uwag dotyczących wykonania.

Koszty diagnozy

Skontaktowanie się z nami nie generuje dodatkowych kosztów, dlatego najlepiej zadzwoń i opowiedz nam o swoim problemie. Podczas rozmowy doradca przedstawi Ci możliwe sposoby współpracy. Wstępna ekspertyza wykonana na podstawie przesłanego opisu oraz zdjęć zawsze jest bezpłatna. Warunki pozostałych rodzajów ekspertyz są ustalane indywidualnie - mają na nie wpływ odległość od Rzeszowa, rodzaj obiektu, sposób współpracy i potrzebna dokumentacja diagnostyczna. 

Zadzwoń do:

Stanisław Leś

Renowacje budowli, izolacje oczyszczalni, zbiorników i silosów

T: 601 698 622

Marek Nogaj

Fundamenty i piwnice

T: 505 205 203

Jaromir Holski

Tarasy i balkony

T: 515 305 505

Marcin Horodecki

Dachy płaskie

T: 533 327 205

Tomasz Szczepański

Dachy płaskie

T: 515 305 205

KIESEY izolacja pozioma iniekcja KIESEY izolacja pozioma iniekcja
Producent: Bostik
Cena: 49,13 zł (netto: 39,94 zł )
zobacz więcej
Uszczelnienie budowlane BOSTIK K 11 Flex Schlamme Grau (K11 20kg). Uszczelnienie budowlane BOSTIK K 11 Flex Schlamme Grau (K11 20kg).
Producent: Bostik
Cena: 150,69 zł (netto: 122,51 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl