Bezpieczne zakupy

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Producenci

Termoizolacje budynku - ocieplenie ścian i fundamentów 

Dobry materiał izolacyjny to gwarancja skutecznej i prawidłowo działającej termoizolacji budynku. W okresie  zimowym, zastosowanie skutecznego ocieplenia ścian pozwoli przede wszystkim na znaczne zmniejszenie wydatków na energię cieplną. Latem w czasie wysokich temperatur,będzie odpowiednio chronić budynek przed intensywnym nagrzewaniem.

W szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów do ocieplenia domu, klienci znajdą m.in płyty styropianowe do izolacji termicznej, kliny z wełny mineralnej, zaprawy do klejenia płyt ociepleniowych. 

Wykonując izolację termiczną domu, trzeba pamiętać, że fundamenty - podstawa budynku - również wymagają odpowiedniej izolacji przed wodą, na której oddziaływanie są ciągle narażone. Brak odpowiedniego zabezpieczenia przeciwwodnego fundamentów, może doprowadzić do pojawienia się w domu wilgoci. Przez niezaizolowane ściany fundamentów woda, powoli i systematycznie będzie przenikać do wnętrza budynku.

Ocieplenie fundamentów, a mówiąc fachowo - odpowiednia hydroizolacja ław fundamentowych - jest zatem taka samo ważna, jak termoizolacja ścian. Dopiero solidne i profesjonalnie wykonanie tych dwóch systemów ochronnych, daje gwarancję pełnej ochrony budynku. Więcej o izolacji fundamentów i materiałach potrzebnych do jej wykonania znajdziesz w zakładce 'izolacja fundamentów'.

Nie wiesz jak odpowiednio zaizolować swój dom? Skontaktuj się z naszym doradcą.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium