Producenci


Bezpieczeństwo dostawy

ubezpieczenie przesyłki

 

 Bezpieczna wysyłka towarów w Suez Izolacje Budowlane 

Nasze stany magazynowe produktów do izolacji fundamentów, dachów płaskich, balkonów, tarasów, umożliwiają szybką realizację  zamówienia, a co za tym idzie sprawną wysyłkę.

Bezpieczna wysyłka zamówionego przez Ciebie towaru, to jeden z naszych priorytetów. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłane produkty zawsze były starannie zapakowane oraz bardzo dobrze zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami mogącymi powstać w trakcie transportu. Od lat współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi firmami transportowymi, dzięki czemu nasze wysyłki są realizowane szybko i sprawnie. Dbamy o ubezpieczenie każdej przesyłki drobnicowej. Towar, który przygotowujemy dla Ciebie, jest pakowany w odpowiednio dopasowany karton lub na paletę, z zastosowaniem właściwych wypełniaczy. Całość przesyłki zostaje oklejona firmową taśmą, dzięki czemu jest ona łatwa do zidentyfikowania w razie jakichkolwiek problemów logistycznych.

dostawa kurierem Twoje materiały w dobrych rękach 

Nasi magazynierzy zajmujący się procesem pakowania, dokładają wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie bezpiecznie.  W momencie dostawy, prosimy Cię o sprawdzenie w obecności kuriera czy otrzymany towar nie jest uszkodzony i zgodny z zamówieniem. Jeśli powstały jakieś uszkodzenia, niezwłocznie spisz protokół reklamacyjny z kurierem, co zdecydowanie przyspieszy proces reklamacyjny.

Jeśli masz wątpliwości czy pytania, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 


  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium