Dołącz do Partnerów SUEZ Izolacje Budowlane

0

Jesteś dekarzem? Wykonawcą wnętrz?


Dołącz do Partnerów SUEZ Izolacje Budowlane.

Wierzymy w Twoje doświadczenie i mamy nadzieję, że nadal chcesz się rozwijać.

Wejdź na wyższy poziom usług budowlanych.

Wyspecjalizuj się z Suez Izolacje Budowlane i zyskaj uznanie nowych klientów. Poszukujemy rzetelnych Partnerów, którym powierzymy wykonanie prac na obsługiwanych przez nas inwestycjach na terenie całego kraju.

Współpracując z Suez Izolacje Budowlane zostaniesz objęty systemem szkoleń w wybranej specjalności: dachy płaskie, hydroizolacje, prace wykończeniowe wnętrz. Poznasz najnowsze trendy. Otrzymasz dostęp do wiedzy, najnowocześniejszych technologii oraz sprawdzonych materiałów. Wierzymy, że potrafimy Ci pomóc.

Oczekujemy Twojego pełnego zaangażowania, otwartości oraz chęci do pogłębiania specjalistycznej wiedzy. Rozwój współpracy zależy od Ciebie.

Jesteśmy generalnym dystrybutorem materiałów izolacyjnych, które dostępne są w konkurencyjnych cenach. Naszym atutem jest szybka dostawa oraz sprawne i niezawodne wykonanie. Udzielamy pomocy technicznej, opracowujemy wytyczne wykonania izolacji miejsc trudnych, przedstawiamy kompleksowe rozwiązania, które łatwo i skutecznie można wykonać.

Suez Izolacje Budowlane to najwyższe standardy jakościowe.

Jeśli chcesz pracować na etacie - prześlij CV z taka informacją.

 

CV lub propozycje współpracy prosimy przesłać na e-mail: rekrutacja@suez.com.pl

 

W zgłoszeniach prosimy dołączyć informację:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizację przez SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium