Jak staliśmy się ekspertami w swoim fachu? Filozofia firmy SUEZ

0

TWÓJ DOM JEST NASZYM MARZENIEM

Suez doradztwo konsultacja ekspertyzaWiemy, jakie znaczenie ma własny dach nad głową. Decyzja o inwestycji w nieruchomość, to jednocześnie decyzja o środowisku życia, które stworzymy. Jego trwałość i bezpieczeństwo to sprawy fundamentalne. Dlatego patrzymy na każdą budowę tak, jakbyśmy budowali własny dom. Z myślą nie tylko o dniu dzisiejszym, ale również o dalekiej przyszłości, która nastanie dopiero za kilkadziesiąt lat.

Z klientami łączy nas wspólny cel – szczelne dachy, tarasy i balkony, suche fundamenty i piwnice. Możemy powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że wiemy jak to osiągnąć! Od 13 lat skrupulatnie gromadzimy, rozwijamy i systematyzujemy wiedzę o technologiach i materiałach hydroizolacyjnych, rozwiązaniach stosowanych w dachach płaskich, na tarasach i balkonach. Poświęciliśmy całą swoją energię – a mamy jej sporo! – żeby wypracować najlepsze praktyki, rozwiązać nawet najbardziej złożone zagadnienia i nauczyć się, jak przekuwać wiedzę w skuteczne i efektywne działania. Głęboko wierzymy, że każdy z naszych klientów zasługuje, aby jego inwestycja trwała w świetnym stanie przez dekady.

 

ODPOWIADAMY NA WSZYSTKIE WASZE POTRZEBY

Pokrycie dachów płaskichNaszą misją jest, aby każdy dom, blok czy inna nieruchomość w Polsce miał naprawdę solidne podstawy. To samo dotyczy dachów – ani jednego więcej przecieku!  Doszliśmy do wniosku, że najwyższej jakości materiały o udokumentowanej skuteczności i wieloletniej gwarancji, to nadal za mało. Przyjęliśmy wyjątkową filozofię, która opiera się na prostej zasadzie: wykreśliliśmy ze słownika słowo „problem”.

Naszą chlubą jest to, że potrafimy odpowiedzieć na wasze potrzeby od A do Z. W pełnym zakresie i dokładnie takiej kolejności. Dzielimy się wiedzą, która pozwala wykonawcom i inwestorom oszczędzić czas, pieniądze i nerwy, zanim jeszcze wezmą się do pracy. Doradzamy, jak ty sam możesz łatwo zrealizować powierzoną inwestycję. Kiedy już dowiesz się od nas „jak”, kompleksowo wyjaśnimy jeszcze „czym” osiągniesz postawione sobie cele. Bez półśrodków. Bez rozczarowań. Jakość daje gwarancję, gwarancja – spokój i zadowolenie.

Zaufanie jest dla nas absolutnie kluczowe. Czasem jednak wymaga ono rzetelnej kontroli. Przyjedziemy i sprawdzimy za pomocą specjalistycznego sprzętu, czy wykonanie robót zostało przeprowadzone z należytą starannością. Prowadzony przez nas nadzór pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości i daje pewność, że żadne nieprzyjemne niespodzianki nie będą miały miejsca. Ile jest warty spokój? Jest bezcenny!

 

MY SOBIE UFAMY, A TY? 

Fachowcy z SUEZKażdy nowy klient to dla nas kolejna wspaniała przygoda. Wiemy, że sprostamy każdemu wyzwaniu, gdyż praca jest dla nas pasją, a pasja rodzi profesjonalizm. Zapraszamy cię do wspólnego działania na najwyższym poziomie. Razem sprawmy, żeby polskie budownictwo wspinało się na wyżyny solidności i jakości, które przetrwają niejedną burzę. Bierzmy się do roboty!

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium