MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY W POZNANIU BUDMA 2017

0

Międzynarodowe Targi Poznańskie to znany i największy ośrodek targowo-konferencyjny w Europie Środkowo-Wschodniej. Co roku organizowana jest największa impreza branżowa: BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury. Jest to miejsce w którym można spotkać producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii oraz materiałów budowlanych.

Co można zobaczyć na targach?

Nie tylko stoiska poszczególnych wystawców, można uczestniczyć w pokazach czy szkoleniach.  Podczas targów rozstrzygnięte będą również konkursy, m.in. o Złoty Medal. Pełen harmonogram jest dostępny na stronie: http://www.budma.pl/pl/program_wydarzen/.

Gdzie możesz nas tam spotkać? Uczestniczymy w dwóch przedsięwzięciach:

- STREFIE TURBO MOCY organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Jako partner szkoleniowy w pierwszy dzień targów przeprowadzamy szkolenie, w czasie którego będzie można dowiedzieć się w jaki sposób prawidłowo wykonać dach płaski z wszystkimi jego elementami. Szkolenie będzie w formie praktycznej, pokazowej! Naprawdę warto! Zapraszamy serdecznie. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ze szkolenia.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności!

Miejsce szkolenia:  Hala 7, 7 luty 2017

Zapisy u : Elzbieta Peters tel. 503 032 333, ela@suez.com.pl

Serdecznie zapraszamy też na zawody „TURBO DEKARZ” .

Zawody odbywać się będą na kilkunastu stanowiskach konkursowych. Na każdym z nich będzie trzeba sprostać quzom, krzyżówkom, zadaniom sprawnościowym i szybkościowym jak również takim, które sprawdzą prezycję! Nie ma ograniczenia wiekowego J

Miejsce konkursu:  Hala 7, 8 luty 2017 (rozstrzygnięcie 9 lutego)

Zapisy u : Elzbieta Peters tel. 503 032 333, ela@suez.com.pl

 

- PREZENTACJA PRODUKTÓW TOPWET  I DORADZTWO TECHNICZNE W ZAKRESIE ODWODNIENIA DACHÓW PŁASKICH

Jako generalny dystrybutor wpustów dachowych i akcesoriów do dachów płaskich TOPWET serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska.  Będzie można spotkać tam naszych doradców oraz zobaczyć cała gamę rozwiązań do odwodnienia dachu płaskiego.

Miejsce:  Hala 7A, stoisko nr 28, 7-10 luty 2017

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium