Suez na targach BUDMA 2019

0

SUEZ Izolacje Budowlane po raz kolejny był obecny na największych w Polsce Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma w Poznaniu, które w tym roku odbywały się w dniach 12-15 lutego. Budma to miejsce prezentacji najnowszych ofert wśród ponad 1000 wystawców.

Jako Generalny Dystrybutor TOPWET, mieliśmy przyjemność przedstawić potencjalnym klientom odwiedzającym nasze stoisko, nowoczesne rozwiązania oraz szeroką gamę akcesoriów do dachów płaskich. Budma to czas pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, z której w tym roku wiele osób chętnie skorzystało w czasie rozmów z naszymi doradcami. Targi były dla nas doskonałą możliwością zapoznania się z potrzebami i oczekiwaniami wykonawców, developerów, właścicieli sklepów  czy klientów indywidualnych.

Coroczne targi w Poznaniu to również idealna przestrzeń do spotkań biznesowych – podtrzymywania znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwania nowych kontaktów. Również i w tej sferze odbyło się wiele owocnych i przyszłościowych rozmów.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszemu dostawcy - firmie TOPWET, pracownikom firmy SUEZ oraz wszystkim zaangażowanym za szczerą pomoc.

Na pełną relację z targów zapraszamy na Facebook'a

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium