Wsparcie dla Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w ramach ogólnopolskiego programu „Pola Nadziei”.

0

Co roku, w różnych częściach Polski, instytucje charytatywne oraz hospicja organizują we własnym zakresie kampanię „Pola Nadziei". Na terenie Rzeszowa akcja została zainicjowana przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

„Pola nadziei” to kampania, która organizowana jest jesienią oraz wiosną. Każdego roku 4 października, który jest Międzynarodowym Dniem Opieki Hospicyjnej sadzone są żonkile. Kwiaty sadzone są na terenie miasta Rzeszowa przy placówkach oświatowych i innych.

W tym roku wyjątkowo, z powodu zaistniałej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego sadzenie kwiatów nie było możliwe. Kampania została przeprowadzona  w nieco inny sposób. Wszyscy, którzy wsparli akcję, przekazując dobrowolny datek na rzecz Fundacji Podkarpackiego Hospicujum dla dzieci, otrzymali wirtualnego żonkila. 

Również i my jako firma przyłączyliśmy się do tej akcji:)

Zebrane i przekazane fundusze pozwoliły pracownikom hospicjum m.in. na  zakup środków ochrony dla pielęgniarek, które jeżdżą na wizyty domowe do podopiecznych fundacji.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, które już od ponad 14 lat działa na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych. Prze te wszystkie lata placówka wypracowała holistyczny model opieki, w którym w sposób kompleksowy wspiera zarówno chore dziecko jak i jego rodzinę.

Pamiętajmy, że  "miarą  człowieczeństwa jest wielkość  troski o drugiego człowieka....."

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium