ZMIANA W REGULAMINIE

0

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 14.02.2018 roku dotychczasowy regulamin sklepu internetowego suez.com.pl  ulega zmianie. Nowa wersja regulaminu dostępna jest pod adresem https://suez.com.pl/pl/i/Regulamin/11 .

Klienci, którzy dokonali rejestracji konta w sklepie suez.com.pl  dodatkowo otrzymają wiadomość o zmianie regulaminu na adres e-mail podany w formularzu rejestracji. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami oraz kontaktu z Obsługą Klienta, jeżeli pojawią się pytania, bądź wątpliwości odnośnie nowej wersji regulaminu.

Zmianie ulegają postanowienia Regulaminu, poprzez :

- dodanie nowych postanowień Regulaminu w zakresie § 7

7.11. W wypadku Klientów nie będących Konsumentami, którzy korzystają z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży i dokonają zwrotu towaru, Sprzedawcy przysługuje prawo do potrącenia 15 % ceny brutto zakupionego towaru oraz dokonania w tym zakresie korekty uprzednio wystawionej faktury. Koszty zwrotu towaru ponosi w tym wypadku w całości Klient i nie ma on prawa obciążać nimi Sprzedawcy.

 7.12. W wypadku Klientów nie będących Konsumentami, prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, a tym samym zwrot towarów nie przysługuje, gdy zamówione towary:

7.12.1. wymagają przechowania w określonych przez producenta warunkach,

7.12.2. tracą swoje właściwości w przypadku otworzenia opakowania,

7.12.3. zostały zamówione przez Sprzedawcę według specyfikacji dostarczonej przez Klienta, co obejmuje zarówno towary o cechach indywidualnych wyprodukowane na zamówienie Klienta, jak też towary o nietypowych cechach określonych przez Klienta.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium