do kasy suma: 0,00 zł

skontaktuj się z doradcą

515 305 505, 606 505 205

Producenci

przelewy

ICOPAL ASFIX HOT Zalewa asfaltowa na gorąco modyfikowana SBS dla obiektów inżynierskich (25kg)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 254,00 zł 254.00
Cena netto: 206,50 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Icopal
Kod produktu: 2322

Opis

Zalewa asfaltowa na gorąco modyfikowana SBS dla obiektów inżynierskich (25kg)

Szczelność nawierzchni oraz jej styków z innymi elementami jezdni/drogi ma kluczowe znaczenie dla trwałości nie tylko samej nawierzchni ale i całej jej konstrukcji. Ma również istotny wpływ na ochronę środowiska dlatego należy wszelkie nieszczelności i ubytki, mogące doprowadzić do zbyt szybkiej degradacji naprawiać w sposób szybki, skuteczny i trwały. 

Masa zalewowa oparta na wysokomodyfikowanej mieszaninie asfaltów, oferowana w postaci bezosnowowej wstęgi.

Zastosowanie:
Bitumiczno - elastomerowa masa zalewowa Icopal Asfix Hot wypełnia szczeliny konstrukcyjne i technologiczne np. dylatacje w nawierzchniach z betonu cementowego, betonu asfaltowego i mieszanek SMA oraz asfaltu lanego w inżynierskich obiektach komunikacyjnych, ulicach, lotniskach, placach, parkingach, itp. Wysokomodyfikowana zalewa Icopal Asfix Hot przeznaczona jest do aplikacji w technologii „na gorąco”, co wymaga użycia urządzeń do topienia masy asfaltowej. Prace o małym zakresie można wykonywać wbudowując podgrzaną zalewę przy użyciu prostych narzędzi typu - ręczne pojemniki, konewki, itp. 

  

Budowa:
Zalewa asfaltowa ICOPAL ASFIX HOT dostępna jest w postaci bezosnowowej wstęgi lub rolki odpowiednio o wadze 200kg lub 25 kg. Wstęga o wadze 200 kg składowana jest na europalecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w zakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl