ICOPAL STORMDRY SUCHY MUR 5l

Dostępność: wycofany z oferty
Cena brutto: 560,09 zł 560.09
Cena netto: 455,36 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ICOPAL STORMDRY SUCHY MUR 5l

Preparat o konsystencji kremu do ochrony i zabezpieczania murów ceglanych, betonowych i kamiennych o porowatej strukturze przed zawilgoceniem

Właściwości produktu:

 • Preparat jest przeznaczony do zabezpieczeń murów jedynie w części nadziemnej budynku.
 • Krem rozsmarowuje się na całej powierzchni muru w jednej warstwie za pomocą pędzla lub wałka.
 • Krem naniesiony na powierzchnię muru tworzy początkowo białą powłokę, co ułatwia identyfkację zabezpieczonych fragmentów muru.
 • Po 15-20 min krem zaczyna przenikać do wnętrza muru. Po 2 godzinach powierzchnia będzie odporna na przenikanie małych opadów deszczu. Po 24-48 godzinach mur powróci do swojego początkowego wyglądu.
 • Po stosunkowo krótkim okresie na powierzchni muru zauważymy „efekt kropli” pojawiający się w czasie opadów deszczu. Oznacza to, że powierzchnia muru uzyskała pełne właściwości hydrofobowe.
 • Dzięki dobranym proporcjom składników oraz 40% zawartości związków czynnych posiada konsystencję kremu i zapewnia doskonałe zabezpieczenie murów przed wilgocią

Zakres stosowania:

 • StormDry Suchy Mur Icopal to krem przeciwwilgociowy na bazie związków krzemianowych, zabezpieczający ściany o porowatej strukturze:
  -  ceglane,
  -  betonowe,
  -  kamienne
  przed wilgocią pochodzącą z opadów atmosferycznych i wilgocią zawartą w powietrzu.
 • Dzięki utworzeniu bariery hydrofobowej krem zapobiega przenikaniu wody do wnętrza muru, jednakże nie blokuje porów i pozwala na naturalne oddychanie muru

Zużycie:

zalecane zużycie 02,l / m2

Uwagi dotyczące montażu:

Nie stosować do murów ze szczelnymi powłokami np. tynki silikonowe, hydrofobowe powłoki malarskie itp.
Przed zastosowaniem preparatu powierzchnię muru należy oczyścić na sucho z luźnych części zaprawy, pyłu i innych zabrudzeń (nie należy stosować do tego celu detergentów) oraz należy wypełnić wszelkie spękania muru o szerokości powyżej 0,3 mm nową zaprawą.

Opakowanie:

Wiadro 5L

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium