KIESEY izolacja pozioma iniekcja

Dostępność: dostępny
Czas na spakowanie: 48 godzin
Cena brutto: 56,00 zł 56.00
Cena netto: 45,53 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Bostik
Kod produktu: 154

Opis

Krem hydrofobizujący do odtwarzania izolacji poziomej BOSTIK HeyDi Kiesey Injektcreme

Jednoskładnikowy koncentrat środka do sylikacji na bazie specjalnych krzemianów i dodatków impregnujących wodoodpornie. Nie zawiera rozpuszczalnika. 

Przechowywanie: w miejscu chłodnym i suchym, w temperaturze powyżej 0 st. C

Opis produktu:

 • Innowacyjny krem w kartuszu do odtwarzania izolacji poziomej;
 • Gotowy do użycia;
 • Blokuje występowanie wilgoci w murze, wysusza wilgotne mury;
 • Utrzymuje pierwotny stan muru i pomaga wyeliminować pleśń oraz wykwity solne;
 • Kiesey Injektcreme jest niskolepkolepkim kremem na bazie silanu i siloksanu. Przenika do najmniejszych porów i kapilar. Produkt nie atakauje stali zbrojeniowej. 
 • Obszar zastosowania - Kiesey Injektcreme jest wykorzystywany do naprawy izolacji poziomej, do odtwarzania horyzontalnych barier przed wilgocią za pomocą pistoletu. Może być używany jako część środek zaradczy w przypadku wykonywania poziomej bariery ścian, które straciły szczelność. Kiesey blokuje przenikanie wilgoci i zapewnia trwałe osuszanie muru. Może być stosowany do muru, betonu, kamienia i skał.
 • Sposób użycia - naprawa izolacji poziomej fundamentu;
 • Wiercenie otworów- Kiesey Injektcreme jest wprowadzany poprzez otwory wykonane w murze około 15 cm powyżej górnej części gleby lub posadzki. Otwory powinny być wykonane jednorzędowo z odstępami co 12-15cm. Powinny mieć średnice 12 mm, o głębokości ok. 15 mm od powierzchni końca ściany;
 • Przed użyciem produktu - oczyścić otwory z pyłu wiercenia-dokładnie usunąć za pomocą sprężonego powietrza lub odkurzacza;
 • Sposób aplikacji - Preparat Kisey Injektcreme wprowadzać za pomocą pistoletu.aż do pełnego wypełnienia otworu. Zasklepić otwory po całkowitym wchłonięciu do ok. 12 godz.;
 • Kolejne prace - Po nasyceniu materiału budowlanego preparatem Kiesey, otwory należy zamknąć zaprawa Bohrlochschlamme. Całą powierzchnię  z której usunięto tynk, pokryć antysiarczanem, a następnie w dwóch warstwach zaprawa K 11 Flex. W celu wykończenia i zapobiegania wykwitom solnym należy nałożyć na uszczelnioną ścianę podkład adhezyjny z HEY'DI Spritzbewurf oraz tynk renowacyjny HEY'DI Sanierputz AK, K30 K30 fein lub tynk renowacyjny biały.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w  pod zakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony. 

Kliknij i pobierz:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium