KOESTER BD 50 Wodoszczelna folia w płynie o bardzo dużej elastyczności.

Dostępność: dostępny na zamówienie
Czas na spakowanie: 7 dni
Cena brutto: 248,83 zł 248.83
Cena netto: 202,30 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

KOESTER BD 50 Wodoszczelna folia w płynie o bardzo dużej elastyczności

Bezrozpuszczalnikowa, elastyczna folia w płynie do uszczelnień mokrych i wilgotnych pomieszczeń pod płytkami ceramicznymi KÖSTER BD 50 jest gotowym do użycia, bezrozpuszczalnikowym produktem do uszczelniania powierzchni pod okładzinami ceramicznymi w mokrych i wilgotnych pomieszczeniach. Po utwardzeniu stanowi wysoce elastyczną, przekrywającą rysy i wodoszczelną folię. KÖSTER BD 50 łatwo się rozprowadza. Na uszczelnienie z folii w płynie można przyklejać płytki ceramiczne przy użyciu bezrozpuszczalnikowych klejów do płytek, np. elastycznej zaprawy klejowej FLEX. KÖSTER BD 50 jest podpłytkową powłoką hydroizolacyjną jako składnik systemu KÖSTER BD certyfikowanego na zgodność z ETAG 022. Produkt posiada Atest Higieniczny PZH Nr HK/B/1498/01/2006.

Zużycie Na jedną warstwę ok. 0,5÷0,6 kg/m2. Przy stosowaniu wałka materiał należy nakładać wielokrotnie. Łączne zużycie ok. 1,0 kg/m2. 

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w podzakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium