KOESTER Fugenband 20 Termopastyczna taśma dylatacyjna do uszczelniania dylatacji i przerw roboczych(20mb).

Dostępność: dostępny na zamówienie
Czas na spakowanie: 7 dni
Cena brutto: 1 791,99 zł 1791.99
Cena netto: 1 456,90 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

KOESTER Fugenband 20 Termopastyczna taśma dylatacyjna do uszczelniania dylatacji i przerw roboczych(20mb)

Elastyczna, termoplastyczna taśma do uszczelniania dylatacji i nieregularnych pęknięć. Taśma jest odporna na działanie promieniowania UV, odznacza się wysoką elastycznością (również w niskich temperaturach), może przenosić ekstremalne przemieszczenia w obrębie dylatacji. Taśma jest odporna na uszkodzenia punktowe i rozdzieranie, jest również łatwa w naprawie. Można ją w łatwy sposób docinać oraz łączyć (poprzez zgrzewanie gorącym powietrzem). Taśma jest odporna na substancje chemiczne oraz działanie wody, a także przerastanie korzeni.

Zastosowanie W systemie do uszczelniania dylatacji stosowana jest wraz z dwuskładnikowych klejem epoksydowym KÖSTER KB-Pox Kleber.  Taśma dylatacyjnajest stosowana do hydroizolacji pionowych i poziomych szczelin dylatacyjnych,a także do uszczelniania nieregularnych i szerokich pęknięć na budowlach inżynierskich jak zbiorniki na oczyszczalniach ścieków, zbiorniki wody, niecki basenowe, elektrownie. Taśma może być stosowana do uszczelnień na łączeniu ścianyz posadzką np. na tarasach i balkonach, fundamentach oraz w pomieszczeniach mokrych. Produkt może być stosowany na wszelkich podłożach spotykanych w budownictwie jak beton, zaprawy, drewno, metale, aluminium, kompozyty GRP, zaprawy epoksydowe, kamienie naturalne lub sztuczne oraz wiele innych.  

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w podzakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium