do kasy suma: 0,00 zł

skontaktuj się z doradcą

+ 48 606 505 205 | 17 85 30 205 |

Producenci

przelewy

KOESTER Mautrol Bohrloch Suspension Odporna na siarczany, drobnoziarnista zaprawa o działaniu krzemianującym (25kg).

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 438,19 zł 438.19
Cena netto: 356,25 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Koester
Kod produktu: 2384

Opis

Suspensja cementowa do wypełniania pustych przestrzeni przed wykonywaniem przepony poziomej.

Produkt jest drobnoziarnistą zaprawą do wypełniania pustych przestrzeni o działaniu krzemionkującym. Po zmieszaniu suchej mieszanki Mautrol®Bohrloch Suspensionz wodą uzyskuje się zaprawę o dużej rozpływności, która może penetrować  najmniejsze ubytki i pęknięcia.

Zaprawa działa wzmacniająco na materiał ścienny. Jest stosowana do wypełniania i wzmacniania pustych przestrzeni i pęknięć w materiałach budowlanych (np. przed aplikacją preparatów iniekcyjnych Mautrol® 2K, Mautrol® Flex 2K, Mautrol® 1K oraz Crisin®XP w przypadku iniekcji ciśnieniowej lub grawitacyjnej bez stosowania wałków dozujących Kapillarstäbchen).

Zaprawa może być stosowana do zamykania otworów iniekcyjnych po wykonaniu iniekcji. Jeśli podczas wiercenia otworów iniekcyjnych napotkamy na ubytki, otwarte szczeliny czy też pęknięcia, albo pojawią się zarysowania po wywierceniu otworów, to należy je wypełnić zaprawą KÖSTER Mautrol®Bohrloch Suspension.

Najpierw trzeba przepłukać otwory czystą wodą. Następnie zmieszać zaprawę z czystą wodą (ok. 12 l wody na worek 25 kg zaprawy) do konsystencji przypominającej szlam i natychmiast wypełnić otwory przy użyciu odpowiedniego sprzętu (grawitacyjnie lub pod ciśnieniem).

W razie potrzeby zaczyn można zagęścić przy użyciu odpowiednich urządzeń. Po odczekaniu 30 minut÷3 godzin od wypełnienia ubytków można w związanej zaprawie wykonać nowe otwory. Po związaniu zaprawy – najwcześniej po 3 godzinach, można wykonywać przeponę poziomą. Po wykonaniu iniekcji, otwory mogą być zamknięte za pomocą zaprawy KÖSTER Mautrol®Bohrloch Suspension.

Zużycie 1,6 kg na 1 dm3 ubytku

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w podzakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl