Producenci

przelewy

KOESTER PU-Fugenverguss BG uszczelniacz na bazie poliuretanowej do wypełnienia poziomych szczelin dylatacyjnych (5.45kg).

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 337,40 zł 337.40
Cena netto: 274,31 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Koester
Kod produktu: 2446

Opis

KOESTER PU-Fugenverguss BG uszczelniacz na bazie poliuretanowej do wypełnienia poziomych szczelin dylatacyjnych (5.45kg)

KÖSTER PU-Fugenverguss BG - rozlewna, elastyczna, dwuskładnikowa masa poliuretanowa do wypełniania dylatacji

Właściwości KÖSTER PU-Fugenverguss BG jest elastycznym, rozpływnym, materiałem na bazie poliuretanów do uszczelniania poziomych dylatacji oraz zalewania pustych przestrzeni. Po pełnym utwardzeniu stanowi elastyczne uszczelnienie o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, wodoszczelności i odporności na działanie wody morskiej, roztworów soli, kwasów organicznych i nieorganicznych jak również zasad.

Dane techniczne

Kolor czarny

Proporcje mieszania (wagowo)  77 : 1 (A : B)

Czas na wykorzystanie materiału  ok. 30 minut (+20ºC, 50% wilgotności względnej powietrza)

Czas utwardzania  ok. 24 godz. (+20ºC, 50% wilgotności względnej powietrza)Konsystencja rozpływna, samopoziomująca

Gęstość ok.  1,0 kg/dm³

Dopuszczalne przemieszczenie dylatacji do 10%

Temperatura stosowania od +5ºC do +40ºC

Zastosowanie KÖSTER PU-Fugenverguss BG jest stosowany do wykonywania trwale elastycznych uszczelnień poziomych dylatacji oraz zalewania przestrzeni na łączeniach elementów prefabrykowanych (np. podczas wykonywania silosów, zbiorników fermentacyjnych).

Sposób wykonania Brzegi dylatacji muszą być czyste, suche, mocne, wolne od tłuszczu i kurzu. Składniki produktu  muszą zostać intensywnie wymieszane wolnoobrotowym mieszadłem, aż do osiągnięcia jednorodnej konsystencji (co najmniej 3 min). Gotowy do użycia, wymieszany produkt wylewa się w szczelinę dylatacyjną. Materiał po wymieszaniu należy wykorzystać w ciągu 30 minut.

Zużycie Ok. 1,0 kg/dm³ ubytku.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w podzakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium