Membrana Resitrix SKW FULL BOND

Dostępność: dostępny
Czas na spakowanie: 48 godzin
Cena brutto: 135,30 zł 135.30
Cena netto: 110,00 zł
ilość m2
dodaj do przechowalni

Opis

Membrana Resitrix SKW FULL BOND

Membrana Resitrix

Membrana Resitrix to niezawodna ochrona dachów płaskich, która gwarantuje ponad 50 lat bezpieczeństwa. Cechuje ją ekstremalnie wysoka odporność chemiczna, m. in. na takie czynniki jak ptasie odchody, emisje chemiczne czy agresywne oddziaływanie warunków środowiska. Jednocześnie jest ona wyjątkowo wytrzymała i przez lata zachowuje swoją niezwykłą rozciągliwość.

Co istotne dla wykonawców, membrana Resitrix jest w 100% kompatybilna bitumicznie, a tym samym nadaje się do renowacji dachów bitumicznych. Możesz mieć pewność, że ten materiał zapewni Ci łatwe układanie i perfekcyjne połączenie. Spoiny zgrzewane będą w 100% szczelne, a znakomita elastyczność i rozciągliwość dadzą świetne rezultaty. Ta membrana ma ponadto szeroki zakres zastosowań i świetnie nada się na: hale przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, zielone dachy, budynki użyteczności publicznej, uszczelnienie obiektów budowlanych czy do renowacji.

Warto podkreślić, że wybierając ten produkt, masz swój wkład w odpowiedzialność za środowisko - został wyróżniony Certyfikatem Zielonej Etykiety w Singapurze.

Dlaczego warto wybrać Membrana Resitrix SKW FULL BOND

Membranę Resitrix SKW FULL BOND można zastosować na wiele podłoży, np. jako sklejony system na całej powierzchni pod ogrodami i zielonymi dachami. To membrana na bazie kauczuku syntetycznego EPDM z wkładką z włókna szklanego, która jest samoprzylepna całopowierzchniowo i odporna na przebijanie korzeni.

  • zgrzewana gorącym powietrzem
  • atest FLL i dopuszczeniem zgodnie z normą DIN EN 13948
  • grubość warstwy EPDM 1,6mm
  • gramatura ok.2,75 kg/m2
  • okres przechowywania 12 miesięcy w oryginalnym opakowaniu
  • w jednej rolce znajduje się 10 m2
  • Cena dotyczy 1m2 resitrix
  • kupując ten produkt w Suez otrzymujesz profesjonalną obsługę logistyczną oraz wsparcie w zakresie doradztwa technicznego

Dlaczego EPDM?

To materiał, który wyróżnia się naprawdę wysoką odporonością. Nie bez powodu za wynalezienie metody jego produkcji przyznano w 1963 r. nagrodę Nobla. EPDM jest odporny na działanie promieniowania UV i ozonowego oraz niszczycielski wpływ substancji chemicznych. Zachowuje on swoje właściwości przez długi czas, nawet pomimo agresywnych warunków pogodowych. Te świetne właściwości to zasługa struktury molekularnej całkowicie połączonej siecią, która jest bardzo giętka. Co istotne, EPDM jest odporny na bitumy i nie zawiera halogenów i zmiękczaczy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Angelika Krycia | 534 134 422

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium