Nadzór nad wykonaniem izolacji

Dostępność: zapytaj o cenę - INDYWIDUALNA WYCENA
Cena brutto: Zapytaj o cenę
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

W trosce o poprawnie wykonane hydroizolacje - nadzór nad wykonaniem izolacji to kolejny z produktów doradczych jaki chcemy zaoferować naszym klientom.

 

To usługa dedykowana dla tych wszystkich, którzy sami chcą zmierzyć się z zaizolowaniem  swojego domu ale nie posiadają pełnej wiedzy jak to dokładnie zrobić i potrzebują fachowych wskazówek. Usługa ta jest również idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy zatrudnili 'fachowców' ale chcą zasięgnąć opinii osoby trzeciej czy prace budowlane przebiegają prawidłowo. Wychodząc na przeciw takim oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, oferujemy kompleksowy nadzór nad prowadzonymi pracami z zakresu izolacji i hydroizolacji. 

 

Nasz ekspert przyjedzie na Państwa budowę, dokładnie przyjrzy się prowadzonym pracom, oceni jakość używanych materiałów i zastosowanych technologii. Nadzór prowadzony przez naszego eksperta to gwarancja profesjonalizmu poparta szeroką wiedzą z dziedziny izolacji budynków.

 

Wiemy, że każda inwestycja, budowa, remont jest inna, dlatego cena nadzoru nad wykonywanymi izolacjami jest ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju obiektu, rozmiarów danej inwestycji i zakresu działań jakie obejmuje. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny.

 

Co zyskujesz współpracując z nami?

  • pewność profesjonalnej usługi
  • fachową pomoc i wsparcie
  • nadzór na każdym etapie prowadzonych prac przy izolacjach budynku

 

 Zadzwoń do naszego doradcy już dziś:

 

Rafał Kuroś

T: 537 956 496

E: rafal@suez.com.pl

 

Wojciech Reichert

T: 570 087 865

E: wojciech@suez.com.pl

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium