do kasy suma: 0,00 zł

skontaktuj się z doradcą

515 305 505, 606 505 205

Producenci

przelewy

Papa podkładowa paroizolacyjna ICOPAL Foalbit Al S40 gr.4,0mm (7,5m2)

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 165,10 zł 165.10
Cena netto: 134,23 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Icopal
Kod produktu: 18

Opis

Specjalistyczna papa paroizolacyjna FOALBIT AL

Papy zaprojektowane i produkowane w Icopal z przeznaczeniem do technicznych zadań specjalnych - tam gdzie parametry innych pap nie są z użytkowego punktu widzenia wystarczające stosuje się papy specjalistyczne.

Po co paroizolacja na dachu?

Paroizolacja jest to ciągła na całej powierzchni stropodachu warstwa materiału o dużej odporności na przenikanie pary wodnej (tzn. o dużym oporze dyfuzyjnym). Prawidłowo wykonana paroizolacja stanowi ekran, który chroni przegrodę lub jej wybrane obszary przed penetracją pary wodnej i skutkiem w postaci kondensacji wilgoci w przegrodzie – które to zjawisko jest elementem nie pożądanym i może spowodować obniżenie izolacyjności i trwałości przegrody.
 
W systemach Icopal dopuszczamy stosowanie szerokiej gamy przepon paroszczelnych zarówno bitumicznych jak i wykonanych z folii PE. Najlepsze rezultaty otrzymuje się poprzez stosowanie przegród bitumicznych (najlepiej z wkładką z folii Al. ze względu na opór dyfuzyjny aluminium). Produktem dedykowanym do wykonywania bardzo odpowiedzialnych paroizolacji jest papa z wkładką aluminiową - Foalbit Al40.


Papa Foalbit Al S40 jest przeznaczona do wykonywania paroizolacji, dzięki wkładce aluminiowej.

Opis produktu: papa na osnowie z folii aluminiowej o gramaturze 180 g/m2 z obustronną powłoką z asfaltu niemodyfikowanego. Strona wierzchnia pokryta jest posypką drobnoziarnistą, strona spodnia zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego.

Przeznaczenie i zakres stosowania:  papa przeznaczona jest do wykonywania paroizolacji.

Sposób układania:  papę należy kleić do podłoża metodą zgrzewania.

Warunki układania: papę należy układać w temperaturze nie niższej niż 0 ºC, nie należy układać papy w przypadku mokrej powierzchni dachu, jej oblodzenia, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze

Warunki stosowania: wykonanie paroizolacji z zastosowaniem papy Foalbit AL S40 powinno odbywać się według projektu technicznego opracowanego zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych zawartych w instrukcjach producenta.

Przechowywanie: rolki papy należy przechowywać w pomieszczeniach krytych, chronione przed zawilgoceniem i przed działaniem promieni słonecznych lub źródeł ciepła. Rolki należy układać na równym podłożu w pozycji stojącej w jednej warstwie.

Więcej informacji na stronie http://www.papyspecjalne.icopal.pl/?page=13

Przy zamówieniach pełnopaletowych/hurtowych możliwość negocjacji ceny. 

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl