do kasy suma: 0,00 zł

skontaktuj się z doradcą

515 305 505, 606 505 205

Producenci

przelewy

Papa wierzchniego krycia mocowana mechanicznie , do pokryć jednowarstwowych ICOPAL Monolight gr. 5,2mm (5m2)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 151,35 zł 151.35
Cena netto: 123,05 zł
quantity rolka
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Icopal
Kod produktu: 448

Opis

Papa do pokryć jednowarstwowych

Materiał bitumiczny jest przeznaczony do wykonywania hydroizolacji w obrębie jednej warstwy. Ponieważ tylko jedna warstwa, oprócz wysoko-modyfikowanej masy kauczukowej zapewniającej żywotność i trwałość pokrycia, wkładki zastosowane jako osnowy muszą zapewnić poprawną pracę na różnego rodzaju podłożach i na różnych elementach stanowiących podłoże. Wkładki kompozytowe włóknina poliestrowa stabilizowana szkłem lub odwrotnie, każdorazowo jednak mieszane, dodatkowo dające możliwość mocowania mechanicznego, czyli możliwość montażu bądź poprzez zgrzewanie, lub mocowanie mechaniczne. Uniwersalny materiał w jednej warstwie, mocowany mechanicznie co w sposób zasadniczy ułatwia i przyspiesza proces montażu.

Opis wyrobu: papa na osnowie z włókniny poliestrowo-szklanej z obustronną powłoką z masy asfaltowej: z asfaltu modyfikowanego SBS z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną oraz wzdłuż jednej krawędzi nałożony jest pasek folii o szerokości ok. 120 mm, strona spodnia zabezpieczona jest folią z tworzywa sztucznego.

Przeznaczenie i zakres stosowania: wykonywanie jednowarstwowych wodochronnych pokryć dachowych.

Sposób układania: z zastosowaniem łączników mechanicznych lub metodą zgrzewania

Informacje dla użytkownika

Warunki układania: papę należy układać w temperaturze nie niższej niż 0 ºC, nie należy układać papy w przypadku mokrej powierzchni dachu, jej oblodzenia, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze

Warunki stosowania: wykonanie izolacji wodochronnych z zastosowaniem papy MONOLight powinno odbywać się według projektu technicznego opracowanego zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych zawartych w instrukcjach producenta.

Przechowywanie: rolki papy należy przechowywać w pomieszczeniach krytych, chronione przed zawilgoceniem i przed działaniem promieni słonecznych lub źródeł ciepła. Rolki należy układać na równym podłożu w pozycji stojącej w jednej warstwie.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w zakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony.

Przy zamówienieniach pełnopaletowych/hurtowych możliwość negocjacji ceny. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl