do kasy suma: 0,00 zł

skontaktuj się z doradcą

+ 48 606 505 205 | 17 85 30 205 |

Producenci

przelewy

Siplast Szpachla® Szybka Izolacja SBS kartusz (0,4kg)

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 12,00 zł 12.00
Cena netto: 9,76 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Icopal
Kod produktu: 191

Opis

Przeznaczenie:

Siplast Szpachla® Szybka Izolacja SBS to modyfikowana masa asfaltowa SBS do uszczelniania pokryć dachowych.

Zakres stosowania: Siplast Szpachla® Szybka Izolacja SBS jest masą uszczelniającą stosowaną na zimno do:

• wykonywania uszczelnień na pokryciach dachowych,

• wykonywania izolacji przeciwwodnych elementów budowlanych,

• wypełniania spękań i fug,

• uzupełniania tradycyjnej izolacji bitumicznej,

• przyklejania pap w naprawach pokryć dachowych,

• sklejania zakładów papowych i gontów bitumicznych,

• uszczelnień wokół kominów, anten, wywiewek kanalizacyjnych, itp.

Sposób stosowania:

Masę należy nanosić na suche podłoże za pomocą szpachelki lub kielni. Przed aplikacją należy sprawdzić stan podłoża, usunąć wszystkie zanieczyszczenia oraz luźne elementy zmniejszające przyczepność, następnie zagruntować naprawiane podłoże za pomocą roztworu gruntującego Siplast Primer® Szybki Grunt SBS. Siplast Szpachla® Szybka Izolacja SBS jest gotowa do użycia po uprzednim dokładnym wymieszaniu pojemnika/wstrząśnięciu kartusza. Prace należy wykonywać w temperaturach od +5°C do +25°C. Należy unikać wyższych temperatur i silnego nasłonecznienia. Nie stosować w czasie opadów atmosferycznych czy też mgły. W przypadku wykonywania trwałego łączenia spoin powyżej 10 mm należy wkleić taśmę wzmacniającą pomiędzy dwie warstwy Siplast Szpachla® Szybka Izolacja SBS. Przed użyciem kartusza zaleca się jego wstrząśniecie, a następnie obcięcie wkręcanego wylotu minimum w jego połowie, w celu uzyskania wypływu gęstej szpachli – przy zbyt małym nacięciu widoczny będzie wyciek rzadkiego rozpuszczalnika. Drobny wyciek rozpuszczalnika z kartusza nie wpływa na jakość produktu. Do podklejania pap i gontów bitumicznych stosować cienką warstwę produktu. Produkt jest gotowy do użycia po otwarciu pojemnika – nie należy go dodatkowo rozcieńczać rozpuszczalnikami organicznymi. Pozostawienie otwartego pojemnika może skutkować zgęstnieniem masy bitumicznej.

Wydajność: Uzależniona jest od charakteru i rodzaju wykonywanych prac oraz od stanu i rodzaju podłoża i temperatury aplikacji.

Magazynowanie:

Przechowywać w oryginalnych opakowaniach w pozycji pionowej, w pomieszczeniach zabezpieczonych przed nasłonecznieniem, wentylowanych, z dala od źródeł ciepła i ognia.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl