Uchwyt mocujący na kartusz KOESTER Saugwinkel (1szt.).

Dostępność: dostępny na zamówienie
Czas na spakowanie: 7 dni
Cena brutto: 24,57 zł 24.57
Cena netto: 19,98 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Uchwyt mocujący na kartusz KOESTER Saugwinkel (1szt.) 

Uchwyt na kartusz z płynem iniekcyjnym KÖSTER Crisin® lub Mautrol® nadający się do stosowania w systemie samodozującym. Jest produktem do wielokrotngo użytku. Środek iniekcyjny CRISIN® XP w kartuszach umożliwia optymalne wykonanie izolacji przeciw wilgoci podciąganej kapilarnie. Stosowany w systemie z uchwytami dozującymi KÖSTER Saugwinkel sprawia, że wykonanie skutecznej izolacji poziomej muru jest bardzo łatwe. System uchwytów mocujących KÖSTER Saugwinkel i wałków dozujących wprowadza środek iniekcyjny CRISIN® XP w ścianę. Wałki dozujące Kapilarstäbchen są bardzo chłonne, przyjmują płyn iniekcyjny i przekazują go w ścianę w miejscu kontaktu wałka z materiałem ściennym. W ten sposób straty materiału iniekcyjnego na skutek występujących rys czy pustych przestrzeni w murze zostaną wyeliminowane, a płyn iniekcyjny jest równomiernie rozprowadzany w ścianie. Na zastosowanej powierzchni pozostaje przez wiele dziesięcioleci tworząc skuteczną izolację poziomą.

Sposób wykonania: 1. W dolnej spoinie wiercone są poziomo otwory. Nie powoduje to szkód tak jak przy wierceniu po skosie w metodach tradycyjnych. Średnica otworów wynosi tylko 12 mm! 2. Wałki dozujące Kapilarstäbchen wsuwane są w otwory. 3. Uchwyty dozujące KÖSTER Saugwinkel tworzą połączenie między wałkami dozującymi a kartuszami ze środkiem CRISIN® XP. 4. CRISIN® XP rozprowadza się samoczynnie w murze. Po 2-3 dni kartusze są puste. Izolacja pozioma.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w podzakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium