Dysperbit Water Renovator Icopal (20kg)
przesyłka
technicznego
(TrustMate 4.9/5)
Icopal Water Renowator® tworzy czarną, zwartą, jednorodną, elastyczną powłokę o gumopodobnych właściwościach. Powłoka ta jest odporna na długotrwałe działanie wody. Produkt jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego (jedynym ulatniającym się składnikiem jest woda). Wykazuje bardzo dobrą przyczepność do podłoża.
Asfaltową masę dyspersyjną Icopal Water Renowator® można stosować od strony zewnętrznej obiektu budowlanego:
- do renowacji i konserwacji asfaltowych pokryć dachowych
- do wykonywania bezspoinowych pokryć dachowych
- na ławy, stropy, ściany fundamentowe znajdujące się poniżej posadzki piwnicy (garażu), zagłębione w gruncie i nim obsypane.
Czy wiesz, że Dysperbit mimo swojej popularności nie jest odpowiednim środkiem zabezpieczającym przed wodą? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł "Dysperbit - czym jest i dlaczego nie warto go stosować?"
- okres przechowywania - 6 m-cy od daty produkcji, w temperaturze od + 5oC do + 35oC
- zużycie: ok. 0,75 - 1.1 kg/m2 dla 1 warstwy grubości ok. 1mm
- zużycie posypki: ok. 1.0 kg/m2
- wydajność: gruntowanie podłoży betonowych ok. 0,2 ÷ 0,25 kg/m2, gruntowanie podłoży stalowych 0,1 kg/m2
- dokument odniesienia PN-B-24000
- certyfikat ma znak bezpieczeństwa B/13/10155/03
- prace należy wykonywać przy bezdeszczowej pogodzie w temperaturze min. +10oC. Preparat należy nanieść za pomocą pędzla lub szczotki na uprzednio zagruntowane podłoże. Podłoże powinno być suche lub lekko wilgotne, lecz nie mogą znajdować się na nim kałuże wody. Maksymalna grubość pojedynczej warstwy może wynosić do 1mm.
- na powłoki hydroizolacyjne stosować co najmniej dwie warstwy. Następne warstwy można nanosić po wyschnięciu poprzedniej. Czas schnięcia pojedynczej warstwy w temperaturze 20oC wynosi ok. 6 h. Ostatnią wykonaną warstwę, przed jej całkowitym wyschnięciem, należy posypać posypką w celu ochrony asfaltu przed promieniowaniem UV.
- należy stosować na zimno - nie podgrzewać. Przed użyciem produkt należy dobrze wymieszać.
Skontaktuj się z nami
Akademia Budowlana SUEZ
Kiedy stosować izolację grubopowłokową?
Stosowanie izolacji grubopowłokowych nie zawsze jest uzasadnione. Obejrzyj nasz film by dowiedzieć jak dobrać odpowiednie rozwiązanie do Twojego budynku.
Po co nam izolacje?
Dlaczego dobrze wykonane izolacje są tak ważne? O czym należy pamiętać podczas prac? Zobacz, dlaczego nie warto bagatelizować tematu izolacji fundamentów Twojego domu.
Dysperbit - czym jest i dlaczego nie warto go stosować?
Czy wiesz, że tak naprawdę Dysperbit boi się wody? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się dlaczego nie zalecamy stosowania Dysperbitu jako środka izolacyjnego.