ICOPAL Supermost papa podkładowa na włókninie poliestrowej gr. 5,5mm (7,5m2)

Dostępność: NA ZAPYTANIE - przed zakupem potwierdź cenę, dostępność i czas realizacji
Cena brutto: 307,13 zł 307.13
Cena netto: 249,70 zł
ilość rolka
dodaj do przechowalni

Opis

Papa podkładowa na włókninie poliestrowej do izolacji obiektów inżynierskich, izolacja arkuszowa ICOPAL Supermost gr. 5,5mm (7,5m2) 

Skuteczne i długotrwałe systemy izolacji papowej przeznaczone do wykonywania zabezpieczeń przeciw wodnych 
i przeciwwilgociowych obiektów inżynierskich.
Supermost – specjalnie zaprojektowana  papa która wraz z wysoko-modyfikowanym, bitumicznym środkiem gruntującym SIPLAST PRIMER SZYBKI GRUNT SBS tworzą system izolacji papowej przeznaczonej do ochrony przeciw wodnej elementów konstrukcji drogowych i kolejowych obiektów inżynierskich oraz obiektów podziemnych.
SUPERMOST jest wysokomodyfikowaną SBS papą zbudowaną na wkładce poliestrowej o wysokiej gramaturze.


System izolacji SUPERMOST przeznaczony jest do wykonywania jednowarstwowych izolacji przeciw wodnych na kolejowych i drogowych obiektach mostowych, przede wszystkim płytach pomostów po których odbywa się ruch kołowy, a także innych obiektach komunikacyjnych , budowlach podziemnych, płytach dennych i parkingowych, obiektach hydrotechnicznych,itp. 
SUPERMOST dzięki odporności na działanie wysokiej temperatury jest przeznaczony do bezpośredniego układania na nim wszelkiego rodzaju nawierzchni drogowych (asfalt lany, SMA ) oraz cementowych bez konieczności stosowania warstw ochronnych izolacji. 
Więcej informacji na stronie  http://www.mostydrogi.icopal.pl/?page=7

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w zakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium