KOESTER NB 1 schnell Szybkowiążąca mikrozaprawa uszczelniająca (25kg)
przesyłka

technicznego
(TrustMate 4.9/5)
KÖSTER NB 1 Schnell jest mineralną, szybkowiążącą powłoką uszczelniającą. KÖSTER NB 1 Schnell zawiera dodatki krystalizujące i zamykające pory w podłożu, dzięki czemu powłoka posiada bardzo szczelną strukturę i niewielką ilość porów.
KÖSTER NB 1 Schnell stosowany jest do izolacji przeciw wilgoci gruntowej, wodzie infiltracyjnej i wodzie pod ciśnieniem. Mikrozaprawa uszczelniająca KÖSTER NB 1 Schnell jest materiałem szybkowiążącym i już po krótkim czasie od związania może być obciążony wodą.
Mikrozaprawa może być stosowana do uszczelnień zarówno od strony pozytywnej jak i negatywnej działania wody. Mikrozaprawa uszczelniająca KÖSTER NB 1 Schnell stosowana jest do wykonywania uszczelnień poziomych i pionowych, zarówno w nowych jak i remontowanych budynkach.
Może być stosowana do uszczelnień zarówno od strony pozytywnej jak i negatywnej działania wody. Mineralne podłoże musi być czyste, nośne, a także wolne od tłuszczu i substancji oleistych.
Przed nałożeniem mikrozaprawy uszczelniającej podłoże zagruntować preparatem KÖSTER Polysil TG 500 (zuzycie ok. 15kg/m2) Materiał należy mieszać przy użyciu mieszadła wolnoobrotowego. Podczas mieszania należy pamiętać, aby dodawać proszek do odmierzonej ilości wody. Na worek 25 kg mikrozaprawy uszczelniającej KÖSTER NB 1 Schnell należy dodać 9 l wody.
- uszczelnienie przeciw wilgoci gruntowej min. 3,0 kg/m² (2 warstwy)
- uszczelnienie przeciw wodzie nie wywierającej ciśnienia min. 3,0 kg/m² (2 warstwy)
- uszczelnienie przeciw wodzie pod ciśnieniem min. 4,0 kg/m² (2 warstwy)
- uszczelnienie od strony negatywnej min. 4,0 kg/m² (2 warstwy)

Skontaktuj się z nami
Akademia Budowlana SUEZ
Jak zamontować przepust kablowy i przejście szczelne TOPWET?
Montaż przepustu kablowego i przejścia szczelnego może wydawać się skomplikowany, ale ten poradnik pokazuje, jak zrobić to krok po kroku. Praktyczne wskazówki i dokładne ujęcia pomagają uniknąć błędów i zapewnić trwałą izolację. Świetny materiał dla każdego, kto pracuje z papą termozgrzewalną!
Dach płaski – jak wykonać go dobrze? Wiedza w pigułce
Budowa dachu płaskiego wymaga solidnej wiedzy i precyzji, a ten film świetnie podsumowuje kluczowe zasady. Konkretne wskazówki, omówienie najważniejszych etapów i praktyczne porady pomagają uniknąć typowych błędów. Idealny materiał dla każdego, kto planuje lub wykonuje dach płaski!
Dysperbit – czym jest i dlaczego nie warto go stosować?
Dysperbit to popularny środek stosowany do izolacji fundamentów, jednak jego skuteczność bywa ograniczona. Na blogu SUEZ Izolacje Budowlane omówiliśmy wady tego materiału oraz przedstawiliśmy alternatywne, bardziej efektywne rozwiązania do hydroizolacji fundamentów. Dowiedz się, dlaczego warto rozważyć inne opcje, aby zapewnić trwałą ochronę Twojego budynku