ICOPAL PERCODRAIN Liniowy dren prefabrykowany dla obiektów inżynierskich (54m)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Czas na spakowanie: 5 dni
Cena brutto: 2 048,00 zł 2048.00
Cena netto: 1 665,04 zł
ilość rolka
dodaj do przechowalni

Opis

Sączek OMEGA wraz z drenem Percodrain to system odwodnienia hydroizolacji betonowych i stalowych pomostów wszystkich rodzajów obiektów mostowych.

Zastosowanie:
Prefabrykowany dren PERCODRAIN przeznaczony jest do odprowadzania wody spod nawierzchni asfaltowej poprzez sączki i wpusty na zewnątrz obiektu.
Zastosowanie tego typu drenażu zapobiega penetracji i gromadzeniu się wody na izolacji właściwej płyty pomostu. Dren może być stosowany bez ograniczeń na wszystkich rodzajach izolacji układanych na podłożach betonowych lub stalowych.
Nadaje się również pod wszystkie rodzaje nawierzchni asfaltowych o temperaturze aplikacji do 230OC (asfalt lany, twardolany, SMA, inne).


Budowa
Dren PERCODRAIN składa się z dwóch elementów:

  1. szkieletu o specjalnie zaprojektowanym i opatentowanym kształcie, wykonanym z polietylenu o wysokiej gęstości (PEHD) metodą kształtowania termicznego
  2. grubego filtru, owijającego szkielet, wykonanego z włókniny poliestrowej o gramaturze 150 g/m2

Szkielet w postaci taśmy o długości 54 m, szerokości 60 mm i wysokości 16 mm ma zdolność szybkiego odprowadzenia wody, natomiast filtr chroni szkielet przed zamulaniem drenu oraz zapewnia wystarczającą ilość wolnych przestrzeni wokół szkieletu, niezbędną do szybkiego odprowadzenia wody.

Więcej informacji na stronie  http://www.mostydrogi.icopal.pl/index.php?page=10

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w zakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium