KOESTER Fugenspachtel FS-V Dwuskładnikowa, elastyczna, trwała masa uszczelniająca na bazie polisulfidów (4kg).

Dostępność: dostępny na zamówienie
Czas na spakowanie: 3 dni
Cena brutto: 426,56 zł 426.56
Cena netto: 346,80 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

KOESTER Fugenspachtel FS-V Dwuskładnikowa, elastyczna, trwała masa uszczelniająca na bazie polisulfidów (4kg)

Dwuskładnikowa, elastyczna masa na bazie polisulfidów do wypełniania pionowych dylatacji. To materiał elastyczny, gęsty, nie spływający nadający się do uszczelniania pionowych dylatacji. Po pełnym utwardzeniu stanowi uszczelnienie o elastyczności gumy,o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, wodoszczelności i odporności na działanie wody. Produkt jest także odporny na działanie wody morskiej, roztworów soli, benzyny, olejów mineralnych, jest odporny na gnicie i przerastanie korzeni. 

Przy stosowaniu tej masy brzegi dylatacji muszą być czyste, suche, mocne, wolne od tłuszczu i kurzu. Chłonne podłoża zagruntować dwukrotnie za pomocą KÖSTER FS Primer. Podłoża nie chłonne wystarczy zagruntować jednokrotnie. Po ok. 2 godz. od gruntowania można przystąpić do wypełniania dylatacji. Składniki KÖSTER Fugenspachtel FS-V muszą zostać intensywnie wymieszane wolnoobrotowym mieszadłem, aż do osiągnięcia jednorodnej konsystencji (co najmniej 3 min). KÖSTER Fugenspachtel FS-V nakłada się za pomocą kielni, szpachli lub odpowiedniego pistoletu. Materiał po wymieszaniu należy wykorzystać w ciągu 2 godzin.    

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w podzakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium