KOESTER NB 1 schnell Szybkowiążąca mikrozaprawa uszczelniająca (25kg).

Dostępność: NA ZAPYTANIE - przed zakupem potwierdź cenę, dostępność i czas realizacji
Cena brutto: 258,76 zł 258.76
Cena netto: 210,37 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Szybkowiążąca mikrozaprawa uszczelniająca do hydroizolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych.

KOESTER NB 1 schnell Szybkowiążąca mikrozaprawa uszczelniająca (25kg) 

KÖSTER NB 1 Schnell jest mineralną, szybkowiążącą powłoką uszczelniającą. KÖSTER NB 1 Schnell zawiera dodatki krystalizujące i zamykające pory w podłożu, dzięki czemu powłoka posiada bardzo szczelną strukturę i niewielką ilość porów.

KÖSTER NB 1 Schnell stosowany jest do izolacji przeciw wilgoci gruntowej, wodzie infiltracyjnej i wodzie pod ciśnieniem. Mikrozaprawa uszczelniająca KÖSTER NB 1 Schnell jest materiałem szybkowiążącym i już po krótkim czasie od związania może być obciążony wodą.

Mikrozaprawa może być stosowana do uszczelnień zarówno od strony pozytywnej jak i negatywnej działania wody. Mikrozaprawa uszczelniająca KÖSTER NB 1 Schnell stosowana jest do wykonywania uszczelnień poziomych i pionowych, zarówno w nowych jak i remontowanych budynkach.

Może być stosowana do uszczelnień zarówno od strony pozytywnej jak i negatywnej działania wody. Mineralne podłoże musi być czyste, nośne, a także wolne od tłuszczu i substancji oleistych.

Przed nałożeniem mikrozaprawy uszczelniającej podłoże zagruntować preparatem KÖSTER Polysil TG 500 (zuzycie ok. 15kg/m2) Materiał należy mieszać przy użyciu mieszadła wolnoobrotowego. Podczas mieszania należy pamiętać, aby dodawać proszek do odmierzonej ilości wody. Na worek 25 kg mikrozaprawy uszczelniającej KÖSTER NB 1 Schnell należy dodać 9 l wody.

Zużycie 

Uszczelnienie przeciw wilgoci gruntowej min. 3,0 kg/m² (2 warstwy)

 Uszczelnienie przeciw wodzie nie wywierającej ciśnienia min. 3,0 kg/m² (2 warstwy) 

Uszczelnienie przeciw wodzie pod ciśnieniem min. 4,0 kg/m² (2 warstwy) 

Uszczelnienie od strony negatywnej min. 4,0 kg/m² (2 warstwy) 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w podzakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium