Paker wbijany montażowy stalowy KOESTER Superpaker (1szt.).

Dostępność: NA ZAPYTANIE - przed zakupem potwierdź cenę, dostępność i czas realizacji
Cena brutto: 9,35 zł 9.35
Cena netto: 7,60 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Paker wbijany montażowy stalowy 13/115 KOESTER Superpaker (1szt.)

Superpakery KÖSTER mają zastosowanie w iniekcji ciśnieniowej. Po umieszczeniu ich w odwiertach, podczas dokręcania gumowa uszczelka rozpręża się wywierając nacisk na ścianki odwiertu, w wyniku czego paker jest szczelnie zainstalowany w otworze.

KÖSTER Superpaker to nowy, innowacyjny produktem KÖSTER BAUCHEMIE AG. Zamysłem podczas opracowywania tych pakerów było stworzenie pakera o wysokiej jakości, który byłby bezpieczny i łatwy w montażu. Superpaker gwarantuje ekstremalnie wysoką siłę zakotwienia w wierconych otworach dzięki stożkowej końcówce. Cztery żeberka i dwa pierścienie na gumowej uszczelce zapobiegają obracaniu się pakera podczas dokręcania i ułatwiają optymalnezamocowanie pakera w otworze. Próby eksperymentalne pokazują, że innowacyjne KÖSTER Superpakery charakteryzują się znacznie większą wytrzymałością na wyrywanie w porównaniu do konwencjonalnych pakerów. Poprawia to znacznie bezpieczeństwo pracy.Największy nacisk pakera na otwór zlokalizowany jest głębiej w podłożu w porównaniu z konwencjonalnymi pakerami. Ryzyko wykruszenia materiału budowlanego wokół otworu jest znacznie mniejsze.

Ważne, aby podczas wyboru systemu iniekcji wziąć pod uwagę, że pakery iniekcyjne powinny być łatwe w montażu i demontażu. Podczas iniekcji rys czas pracy robotników jest najdroższym czynnikiem w porównaniu do kosztów materiałów iniekcyjnych. Aby maksymalnie obniżyć koszty robocizny, ważne jest, aby pakery były łatwe w stosowaniu.

Szczelność: Żywice lub piany iniekcyjne utwardzają się w czasie od kilku sekund do kilku dni. Z tego względu ważne jest, aby paker szczelnie wypełniał otwór iniekcyjny.

Bezpieczeństwo: Iniekcja ciśnieniowa rys jest przeprowadzana pod bardzo wysokim ciśnieniem, czasem nawet do 100 bar. Niezabezpieczone pakery mogą zostać wystrzelone z odwiertu jak pocisk, dlatego tak ważne jest by do iniekcji były stosowane tylko pakery o najwyższej jakości.

Odpowiedni paker do wszystkich rodzajów iniekcji: Do iniekcji niskociśnieniowej najbardziej odpowiednim jest paker plastikowy. Są one stosunkowo tanie i łatwe w montażu. Natomiast do iniekcji wysoko ciśnieniowej powinny być stosowane metalowe pakery wysokiej jakości. Do wypełniania rys poziomych, szczególnie w dużych budynkach, zastosowanie pakera dociskowego do posadzek pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów przeprowadzenia iniekcji.

Średnica, odstęp i głębokość odwiertów: Wiercenie otworów jest jedną z najbardziej czasochłonnych czynności wykonywanej iniekcji, a także ważnym czynnikiem zwiększającym koszty robót. 

Chcesz dowiedzieć się więcej lub potrzebne Ci są karty techniczne, deklaracje i certyfikaty produktu wejdź w podzakładkę „dokumentacja techniczna produktów” w stopce strony. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium