Producenci

przelewy

Kontakt
wpusty
wykonawstwo
materiały izolacyjne
faktury
marketing
biuro projektowe


SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o
.

Godziny otwarcia
pon.-pt.:
Sklep stacjonarny 7:00 - 17:00
Dział inwestycyjny 8:00 - 16:00
Dział administracyjny: 8:00 - 16:00

+48 606 505 205
+48 17 85 30 205
zapytania@suez.com.pl

CHCESZ SZYBKO UZYSKAĆ INFORMACJĘ? UDZIELĄ CI JEJ:


WPUSTY I AKCESORIA DACHOWE

Marek Nogaj

Marek Nogaj

+48 505 205 203

marek@suez.com.pl

Marek Lackorzyński

Marek Lackorzyński

+ 48 606 505 205

marek.l@suez.com.pl

Magda Kurzydło

Magda Kurzydło

+48 533 334 505

magda@suez.com.pl


GENERALNE WYKONAWSTWO IZOLACJI

Marcin Horodecki

+ 48 533 327 205

marcin@suez.com.pl

Kamil Wolanin

+48 575 919 173

kamil@suez.com.pl

Tomasz Szczepański

+48 515 305 205

tomasz@suez.com.pl


DOBÓR I SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW IZOLACYJNYCH

Wojciech Reichert

Wojciech Reichert

+ 48 570 087 865

wojciech@suez.com.pl

Paulina Staszczak

Paulina Staszczak

+ 48 534 100 069

paulina@suez.com.pl

Krystian Sikorski

Krystian Sikorski

+ 48 531 969 633

krystian@suez.com.pl


REALIZACJA ZAMÓWIEŃ: FAKTURY I WYSYŁKI

Krzysztof Matwij

+ 48 531 278 913

krzysztof.matwij@suez.com.pl


MARKETING I OFERTY WSPÓŁPRACY

Magdalena Mytych

+ 48 574 263 902

magda.mytych@suez.com.pl


OBSŁUGA BIUR PROJEKTOWYCH

Rafał Kuroś

+48 537 956 496

rafal@suez.com.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium