Obrzutka tynkarska Botament Renovation VSM 25 kg
przesyłka

technicznego
(TrustMate 4.9/5)
Obrzutka tynkarska BOTAMENT RENOVATION VSM stanowi otwartą na dyfuzje pary wodnej tynkarską warstwę przyczepną do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. W połączeniu z BOTAMENT RENOVATION FRP zapewnia regulację zawilgocenia starych i nowych budynków bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów na osuszanie. Renovation VSM cechuje się dobrą przyczepnością, ma zredukowane zjawisko skurczu, wysoką wytrzymałość, krótki czas schnięcia, można stosować do wewnątrz i na zewnątrz.
- bardzo dobra przyczepność
- zredukowane zjawisko skurczu
- wysoka stabilność
- krótki czas schnięcia
- do wewnątrz i na zewnątrz
- beton
- lekki beton
- beton komórkowy
- mur
Przy nakładaniu niepełnopowierzchniowym ok. 4-5 kg suchej zaprawy/m2

Skontaktuj się z nami
Akademia Budowlana SUEZ
Jak zamontować przepust kablowy i przejście szczelne TOPWET?
Montaż przepustu kablowego i przejścia szczelnego może wydawać się skomplikowany, ale ten poradnik pokazuje, jak zrobić to krok po kroku. Praktyczne wskazówki i dokładne ujęcia pomagają uniknąć błędów i zapewnić trwałą izolację. Świetny materiał dla każdego, kto pracuje z papą termozgrzewalną!
Dach płaski – jak wykonać go dobrze? Wiedza w pigułce
Budowa dachu płaskiego wymaga solidnej wiedzy i precyzji, a ten film świetnie podsumowuje kluczowe zasady. Konkretne wskazówki, omówienie najważniejszych etapów i praktyczne porady pomagają uniknąć typowych błędów. Idealny materiał dla każdego, kto planuje lub wykonuje dach płaski!
Dysperbit – czym jest i dlaczego nie warto go stosować?
Dysperbit to popularny środek stosowany do izolacji fundamentów, jednak jego skuteczność bywa ograniczona. Na blogu SUEZ Izolacje Budowlane omówiliśmy wady tego materiału oraz przedstawiliśmy alternatywne, bardziej efektywne rozwiązania do hydroizolacji fundamentów. Dowiedz się, dlaczego warto rozważyć inne opcje, aby zapewnić trwałą ochronę Twojego budynku