do kasy suma: 0,00 zł

skontaktuj się z doradcą

+48 570 087 865

Bezpieczne zakupy

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Producenci
Przyczyny zawilgocen

 

Pierwszy krok do pozbycia się wilgoci, to zdiagnozowanie przyczyny

Walka z pojawiającą się wilgocią na ścianach powinna zacząć się od zbadania przyczyny jej pojawienia się. Przyczyną może być źle działająca wentylacja, niewłaściwa izolacja cieplna lub przeciwwodna budynku.

Przy nieprawidłowo działającej hydroizolacji należy zdiagnozować źródło jej nieszczelności oraz dobrać odpowiednią technologie naprawy. Do tego celu niezbędne są odpowiednie pomiary.

Przyczyny Przyczyny 2

Podczas oględzin budynku, w którym problem występuje, dokonujemy pomiarów oraz wykonujemy odpowiednią dokumentację zdjęciową. Następnie opisujemy nieprawidłowości wraz z podaniem odpowiednich norm do których się odnosimy. Wyciągamy wnioski z zastanego stanu rzeczywistego i proponujemy zalecenia dotyczące pozbycia się problemu wilgoci. Opcjonalnie przekazujemy zalecenia wykonawcze wraz z podaniem parametrów materiałów niezbędnych do użycia i uwag dotyczących wykonania.

Przyczyny zawilgoceń - współpraca

Podczas oględzin budynku, w którym problem występuje, dokonujemy pomiarów oraz wykonujemy odpowiednią dokumentację zdjęciową. Następnie opisujemy nieprawidłowości wraz z podaniem odpowiednich norm do których się odnosimy. Wyciągamy wnioski z zastanego stanu rzeczywistego i proponujemy zalecenia dotyczące pozbycia się problemu wilgoci.Opcjonalnie przekazujemy zalecenia wykonawcze wraz z podaniem parametrów materiałów niezbędnych do użycia i uwag dotyczących wykonania.

Od czego zacząć...

Skontaktowanie się z nami nie generuje dodatkowych kosztów, dlatego najlepiej zadzwoń i opowiedz nam o swoim problemie. Podczas rozmowy doradca przedstawi Ci możliwe sposoby współpracy. Warunki dalszej współpracy są ustalane indywidualnie - mają na nie wpływ odległość od Rzeszowa, rodzaj obiektu, zakres usługi, potrzebna dokumentacja diagnostyczna. 

Zadzwoń do:

Marek Nogaj

T: 505 205 203

e: marek@suez.com.pl

Paulina Staszczak

T: 606 505 205

e: paulina@suez.com.pl

Krystian Sikorski

T: 531 969 633

e: krystian@suez.com.pl

Tomasz Szczepański

T: 515 305 205

e: tomasz@suez.com.pl

  • nowość
Ekspertyza budowlana Ekspertyza budowlana
Producent: SUEZ
Cena: 100,00 zł (netto: 81,30 zł )
  • nowość
KIESEY izolacja pozioma iniekcja KIESEY izolacja pozioma iniekcja
Producent: Bostik
Cena: 65,52 zł (netto: 53,27 zł )
zobacz więcej
Nadzór nad wykonaniem izolacji Nadzór nad wykonaniem izolacji
Producent: SUEZ
Cena: 100,00 zł (netto: 81,30 zł )
  • nowość
Opinia techniczna Opinia techniczna
Producent: SUEZ
Cena: 100,00 zł (netto: 81,30 zł )
  • nowość
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl