Jak zrobić szczelny i estetyczny taras ?

 

Dlaczego izolacja tarasów i balkonów jest tak ważna?

Taras, to najważniejsze miejsce w twoim ogrodzie. To właśnie na nim spędzasz dużo czasu wiosną, w lecie czy jesienią. Wypoczywasz, spotykasz się ze znajomymi. To także przestrzeń do zabaw dla twoich dzieci. Musi być bezpieczna. Z kolei balkon, jest przedłużeniem twojego domu. Zniszczony, nie tylko źle wygląda, ale też może stwarzać zagrożenie. Dlatego tak ważne jest, aby oba te elementy budynku były nie tylko estetyczne ale też szczelne. Zapewnienie tego nie jest łatwe, ponieważ przez cały rok balkony i tarasy są wystawione na zmieniającą się pogodę. Szkodzą im wysokie temperatury w lecie, mrozy w ziemie oraz deszcz i śnieg. Wszystko to wpływa na zużycie materiałów, z których są wykonane. Także wahania temperatur w ciągu dnia mogą sprawić, że źle wykonane tarasy, balkony, czy schody zewnętrzne,szybko się zniszczą. Popękane płytki są najczęstszym skutkiem źle wykonanej hydroizolacji lub jej braku. Wtedy już nie ma odwrotu... Całość trzeba skuwać i budować od nowa. Jeśli nam zaufasz, po pewnym czasie zapomnisz jak wyglądają robotnicy, bo przez długie lata nie będziesz mieć z nimi do czynienia ;)

Dzięki prawidłowo wykonanej izolacji taras i balkon będą posłużą ci przez długie lata, niezależnie od warunków atmosferycznych. Będą wizytówką twojego ogrodu i domu.

Jak będziemy współpracować?

W zależności od tego czy chcesz współpracować z nami w zakresie konsultacji, nadzoru czy dostawy materiałów, dalsze kroki będą się różniły.

1-->Potrzebujesz nadzoru, konsultacji lub przeprowadzenia izolacji na tarasie lub balkonie? Kliknij tutaj i zapoznaj się z naszymi usługami w tym zakresie.

2 --> Chcesz kupić materiały? Masz już swojego wykonawcę? Czas byś poznał nasze warunki zakupów: cenę, sposób dostawy oraz realizacji zamówienia.

3 --> Potrzebujesz skutecznie zabudować materiały izolacyjne na tarasie? Tutaj ustaleń będzie nieco więcej. Drugim krokiem naszej współpracy będzie szerszy wywiad, jaki z tobą przeprowadzimy.Pozwoli on nam przygotować dostosowana dla ciebie usługę.

Co zyskasz współpracując z nami?

  • Estetyczne i praktyczne rozwiązanie
  • Wsparcie w zakresie doradztwa technicznego
  • Komfortowe i bezpieczne miejsce do wypoczynku
  • Trwałość inwestycji
  • Unikniesz nawracających problemów z cieknącym i odpadającymi płytkami
  • Opinię SUEZ jako niezależnego eksperta - dzięki usłudze doradczej zyskujesz wiedzę i plan działań (usługa ta nie obliguje do zakupu materiałów)

Nie wiesz jaką okładzinę wybrać ?

Przeczytaj poniższe artykuły:

Nie wiesz jaką izolacje zastosować na swój balkon?

Zadzwoń do:

Wojciech Reichert

T: 573  569 072

e: wojciech@suez.com.pl


 
 

 

Membrana dachowa Firestone RubberGard™ EPDM Membrana dachowa Firestone RubberGard™ EPDM
Producent: Firestone
Cena brutto: 62,40 zł (netto: 50,73 zł )
zobacz więcej
Wpust tarasowy TOPWET pionowy, kołnierz z foli hydroizolacyjnej PVC Wpust tarasowy TOPWET pionowy, kołnierz z foli hydroizolacyjnej PVC
Producent: TOPWET
Cena brutto: 346,74 zł (netto: 281,90 zł )
zobacz więcej
Wpust balkonowy (tarasowy) TOPWET pionowy, krata ochronna TWB PVC S Wpust balkonowy (tarasowy) TOPWET pionowy, krata ochronna TWB PVC S
Producent: TOPWET
Cena brutto: 262,07 zł (netto: 213,07 zł )
zobacz więcej
Taśma uszczelniająca wodoszczelna do izolacji powłokowych 120mm i 200 mm Taśma uszczelniająca wodoszczelna do izolacji powłokowych 120mm i 200 mm
Producent: SUEZ
Cena brutto: 9,93 zł (netto: 8,07 zł )
zobacz więcej
Jednoskładnikowa membrana PCI Barraseal Flex Grey (Masterseal 6100 FX) 15kg Jednoskładnikowa membrana PCI Barraseal Flex Grey (Masterseal 6100 FX) 15kg
Producent: PCI
Cena brutto: 642,57 zł (netto: 522,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Profil attykowy, aluminiowy Aluprofil 2,5 m Profil attykowy, aluminiowy Aluprofil 2,5 m
Cena brutto: 232,00 zł (netto: 188,62 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium