Dwa różne tarasy - na gruncie i nad garażem w systemie wentylowanym
Jak zaizolowaliśmy taras na gruncie?
Pierwszy z tarasów powstał na istniejącej wylewce spadkowej. Przygotowaliśmy podłoże i wykonaliśmy hydroizolację z membrany EPDM Elevate (dawniej Firestone). Zastosowaliśmy również profile okapowe boczne Renoplast W35+.
Jak zaizolowaliśmy taras nad garażem?
Drugi taras został zaprojektowany nad pomieszczeniem garażowym, dlatego potraktowaliśmy go jak dach płaski. Wykonaliśmy paroizolację z papy ICOPAL BAZA PYE PV250, termoizolację z płyt PIR Bauder oraz spadki styropianowe. Następnie ułożyliśmy membranę EPDM Elevate, w której zamontowaliśmy dwa wpusty tarasowe TOPWET z kompatybilnym kołnierzem.
Jeden taras powstał na gruncie, drugi nad garażem - oba w technologii wentylowanej, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd.
Treść: 0.72 m2 (59,94 zł / 1 m2)
Zobacz zdjęcia z realizacji dwóch tarasów – na gruncie i nad garażem
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z inwestycji, w której wykonaliśmy dwa tarasy w systemie wentylowanym: jeden na gruncie, a drugi nad garażem. Na tarasie naziemnym zastosowaliśmy hydroizolację z membrany EPDM Elevate oraz profile Renoplast, a na tarasie nad garażem – pełny układ warstw z paroizolacją, termoizolacją, spadkami styropianowymi i membraną EPDM z wpustami TOPWET. Oba tarasy tworzą szczelny, trwały i estetyczny system przygotowany do wieloletniego użytkowania.
Dlaczego warto nam zlecić zaizolowanie tarasu?
Wybierając nas, zyskujesz pewność, że technologia zostanie idealnie dopasowana do Twojego projektu i warunków inwestycji - niezależnie od tego, czy budujesz taras naziemny, czy nad pomieszczeniem użytkowym. Każdy taras, który izolujemy, jest szczelny, funkcjonalny i przygotowany do bezproblemowej eksploatacji przez długie lata.
- Dobór odpowiednich technologii – inwestycja na lata.
- Fachowe doradztwo – uniknij kosztownych błędów.
Remont dachu płaskiego - modernizacja budynku z lat 80
Zobacz więcejPłaski dach nad garażem - trzy realizacje w technologii Elevate (dawniej Firestone).
Zobacz więcejKompromis między dachem skośnym a płaskim
Zobacz więcej