Komplet grzewczy TW SE XL maksymalne przeciążenie 400 mA
przesyłka

technicznego
(TrustMate 4.9/5)
Kompleksowy zestaw zawiera samoregulujący kabel grzewczy prądu zmiennego oraz 2 plastikowe taśmy montażowe, które ułatwią przymocowanie kabla do wpustu dachowego.
- możliwość montażu bezpośrednio na korpus wpustu
- zapewnia skuteczne odprowadzanie wody również zimą
- optymalna i długotrwała wydajność
- łatwy montaż dzięki dwóm taśmom
- odpowiedni do wszystkich wpustów TOPWET
Korpus wlotu należy oczyścić i odtłuścić z wszelkich zanieczyszczeń, tak aby zapewnić niezawodną przyczepność taśmy aluminiowej do podłoża. Korpus należy owinąć taśmą z tkaniny technicznej, która ma zintegrowany w sobie kabel podgrzewający (taśma ma za zadanie zabezpieczyć przed wysunięciem się kabla) i 2 szt taśm ściągających do początkowego mocowania zestawu podgrzewającego. Pozostałą część kabla przyłączającego pozostawić swobodnie do połączenia ze skrzynką elektryczną pod stropem. W celu końcowego umocowania zestawu należy owinąć opaską aluminiową. Dzięki dodatkowemu montażowi nie dochodzi do strat w wydajności ogrzewania i jest zapewniona ochrona wpustu przed zamarznięciem.
- długość części grzewczej: 0,6 m
- długość kabla zasilającego: 1,5 m
- maksymalne przeciążenie: 400 mA
- klasa ochrony obudowy: IP 67
- prąd zmienny: 230 V, 50 Hz
- pobór mocy: zmienny, w zależności od temperatury otoczenia, ok.: 4 W przy 20°C / 7 W przy 0°C / 12 W przy -20°C

Skontaktuj się z nami
Akademia Budowlana SUEZ
Jak zamontować przepust kablowy i przejście szczelne TOPWET?
Montaż przepustu kablowego i przejścia szczelnego może wydawać się skomplikowany, ale ten poradnik pokazuje, jak zrobić to krok po kroku. Praktyczne wskazówki i dokładne ujęcia pomagają uniknąć błędów i zapewnić trwałą izolację. Świetny materiał dla każdego, kto pracuje z papą termozgrzewalną!
Dach płaski – jak wykonać go dobrze? Wiedza w pigułce
Budowa dachu płaskiego wymaga solidnej wiedzy i precyzji, a ten film świetnie podsumowuje kluczowe zasady. Konkretne wskazówki, omówienie najważniejszych etapów i praktyczne porady pomagają uniknąć typowych błędów. Idealny materiał dla każdego, kto planuje lub wykonuje dach płaski!
Dysperbit – czym jest i dlaczego nie warto go stosować?
Dysperbit to popularny środek stosowany do izolacji fundamentów, jednak jego skuteczność bywa ograniczona. Na blogu SUEZ Izolacje Budowlane omówiliśmy wady tego materiału oraz przedstawiliśmy alternatywne, bardziej efektywne rozwiązania do hydroizolacji fundamentów. Dowiedz się, dlaczego warto rozważyć inne opcje, aby zapewnić trwałą ochronę Twojego budynku