Kochamy to co robimy! O hydroizolacjach wiemy wszystko... Tej mądrości nie chcemy zachować tylko dla siebie. Dlatego misją naszej firmy jest nie tylko dzielenie się wiedzą, ale też szerzenie dobrej kultury wykonawczej.

W trosce o dobro Twojej inwestycji, wykonamy dla Ciebie:

Jeśli jesteś inwestorem, który sam chce zmierzyć się z tematem zaizolowania domu, lub zleciłeś prace wykonawcy, z przyjemnością udzielimy ci wsparcia poprzez nadzór prowadzonych prac.

<Dlaczego warto z nami współpracować?

Bo jesteśmy specjalistami w dziedzinie hydroizolacji. Opinie, ekspertyzy i technologie, które oddajemy w ręce naszych klientów, to gwarancja profesjonalizmu i rzetelnie wykonanej pracy. Dobrze rozumiemy jak woda i wilgoć oddziałują na budynki. Przez lata naszej pracy wiedzieliśmy mnóstwo zniszczonych fundamentów i pomieszczeń, w których nie było poprawnych hydroizolacji. Rozwiązaliśmy setki problemów, z jakimi zgłosili się do nas zarówno przyszli budowniczy domów, będący w trakcie budowy, remontujący, wykonawcy czy inwestorzy. Doradców Suez nic już nie zaskoczy... Wszędzie jesteśmy w stanie opracować trwałe i skuteczne technologie izolacji fundamentów, piwnic, dachów płaskich, balkonów i tarasów.

Co zyskasz współpracując z nami?

  • Prawidłowo dobrany i wykonany system hydroizolacji fundamentów
  • Trwały i szczelny dach płaski, taras, balkon
  • Oszczędzisz czas i pieniądze
  • Otrzymasz merytoryczne wsparcie na każdym etapie prac
  • Zapewnisz sobie i Twoim najbliższym bezpieczny i zdrowy dom na lata

Więcej informacji na temat produktów doradczych znajdziesz tutaj:

Zapraszamy do kontaktu:

 

Dominik Szela

T: 693 625 182

E: dominik@suez.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium