Żywica epoksydowa, chemoodporna SCHOMBURG INDUFLOOR-IB 3310
przesyłka
technicznego
(TrustMate 4.9/5)
Dwuskładnikowa, bezrozpuszczalnikowa, chemoodporna żywica epoksydowa odporna na produkty ropopochodne.
- bezrozpuszczalnikowa, barwiona, dwuskładnikowa żywica epoksydowa
- odporna na działanie organicznych i nieorganicznych kwasów i zasad
- odporna na działanie olejów mineralnych, benzyny i rozpuszczalników
- odporna na obciążanie mechaniczne (również ruch pojazdów), przewodząca ładunki elektrostatyczne
- spełnia wymagania dla materiałów stosowanych w lakierniach np. w przemyśle samochodowym
- po stwardnieniu wykazuje specjalne właściwości w zależności od metody nakładania, podłoża i warunków klimatycznych
- jako powłoka na betonie zbrojonym, betonie, tynkach i jastrychach w halach produkcyjnych i magazynach w których mogą być przechowywane substancje mogące skazić wodę zgodnie z paragrafem 62 lub 63 WHG (water pollution system)
- może być stosowany również w lakierniach, serwerowanich, szpitalach, stacjach
przepompowywania gazu
- wchodzi w skład systemu WHG INDUFLOOR-IB GWS 3
- system I (system przewodzący): Do wykonania warstwy wykańczającej wykorzystać środek INDUFLOOR-IB 3310. Zabieg wykonać w jednym przejściu roboczym. Grubość warstwy: ok. 2 mm zużycie: ok. 2,5 kg/m2
- system II (wykonywanie posadzki nieprzewodzącej): Uzupełnianie ubytków, wyrównywanie porów i nierówności przeprowadzić szpachlą wyrównawczą w jednym przejściu roboczym. Zużycie gotowej szpachli: ok. 1,6 kg/m2/mm grubości szpachli. Do wykonania warstwy wykańczającej wykorzystać środek INDUFLOOR-IB 3310. Zabieg wykonać w jednym przejściu roboczym. Grubość warstwy: ok. 2 mm, zużycie: ok. 2,5 kg/m2.
Przy wykonywaniu powłok na powierzchniach pionowych i nachylonych zalecane jest dodawanie do żywicy produktu INDU-Faserfullstoff. Dozowanie w przedziale od 1 do 2% wagowo.
Skontaktuj się z nami
Akademia Budowlana SUEZ
Jak zamontować przepust kablowy i przejście szczelne TOPWET?
Montaż przepustu kablowego i przejścia szczelnego może wydawać się skomplikowany, ale ten poradnik pokazuje, jak zrobić to krok po kroku. Praktyczne wskazówki i dokładne ujęcia pomagają uniknąć błędów i zapewnić trwałą izolację. Świetny materiał dla każdego, kto pracuje z papą termozgrzewalną!
Dach płaski – jak wykonać go dobrze? Wiedza w pigułce
Budowa dachu płaskiego wymaga solidnej wiedzy i precyzji, a ten film świetnie podsumowuje kluczowe zasady. Konkretne wskazówki, omówienie najważniejszych etapów i praktyczne porady pomagają uniknąć typowych błędów. Idealny materiał dla każdego, kto planuje lub wykonuje dach płaski!
Dysperbit – czym jest i dlaczego nie warto go stosować?
Dysperbit to popularny środek stosowany do izolacji fundamentów, jednak jego skuteczność bywa ograniczona. Na blogu SUEZ Izolacje Budowlane omówiliśmy wady tego materiału oraz przedstawiliśmy alternatywne, bardziej efektywne rozwiązania do hydroizolacji fundamentów. Dowiedz się, dlaczego warto rozważyć inne opcje, aby zapewnić trwałą ochronę Twojego budynku