Bezpieczne zakupy

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Producenci
Osuszanie i renowacje

 

Osuszanie i renowacje - Jakich materiałów użyć? Jaką kolejność działań obrać? Czy samo osuszenie wystarczy?

Osuszanie renowacje budynku to złożony proces. Wymaga wiedzy, doświadczenia, dokładnych badań oraz znajomości dostępnych technologii. Do każdego przypadku na pewno trzeba podejść indywidualnie.

 

Jeśli stwierdzono nieodpowiednią izolację lub, jak często bywa w przypadku starszych budynków, jej brak, należy obrać odpowiednią kolejność działań naprawczych i odpowiednio dobrać technologię naprawy. Przede wszystkim trzeba odtworzyć izolację przez wykonanie wtórnej izolacji pionowej i poziomej.


 

 

Przed podjęciem jakichkolwiek napraw, kiedy zetkniemy się z zawilgoconymi fundamentami czy piwnicą, warto skontaktować się z ekspertem, który pomoże poprawnie zdiagnozować problem, dobierze odpowiednią technologię i materiały - wyjaśniając, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Skorzystanie z pomocy profesjonalistów, to pewność skutecznego przeciwdziałania i wyeliminowania problemu wilgoci w Twoim domu.

Zastosowanie dobrych materiałów daje pewność, że pozbędziemy się problemów z wilgocią, a wykonane izolacje wtórne będą działały tak, jak to sobie zaplanowaliśmy.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj:

 

Potrzebujesz porady eksperta? Skontaktuj się z doradcą:

OBSŁUGA INWESTYCJI

Krystian Sikorski

T: 531 969 633

e: krystian@suez.com.pl

OBSŁUGA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Wojciech Reichert

T: 530 087 865

e: wojciech@suez.com.pl

OBSŁUGA BIUR PROJEKTOWYCH

Rafał Kuroś

T: 537 956 496

e: rafal@suez.com.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium